آزادی‌خواه:

دولت در بحث اشتغال به مردم بدهکار است/ تأکید بر ایجاد شغل برای کولبرها

دولت در بحث اشتغال به مردم بدهکار است/ تأکید بر ایجاد شغل برای کولبرها

به گزارش سراج24،حجت‌‌الاسلام احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جان باختن تعدادی از کولبرها به علت سقوط بهمن در هفته گذشته در مرز کشور و تأکید بر ایجاد اشتغال برای کولبرها، گفت: امروز دولت در بحث اشتغال برای جوانان به مردم بدهکار است و در این حوزه نسبت به جوانان تحصیلکرده دچار عقب‌ماندگی شده است.

وی افزود: نیاز و مطالبه امروز جوانان ما اشتغال پایدار و تعریف شده دارای استاندارد است که دولت نتوانسته این اشتغال را برای آنها ایجاد کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: امروز باید دولت تمام کارهای ضروری خود را تعطیل کند و اولویت اول خود را ایجاد اشتغال برای جوانان قرار دهد تا کولبرهای ما گرفتار بهمن نشوند تا جوانان با غیرت ما مجبور نشوند در بهمن گیر کنند و یک خانواده را داغدار نکنند.

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: ای کاش دولت در ماه‌های پایان عمر خود به مسائل اقتصادی و اشتغال بیشتر توجه می‌کرد و همانطور که به تیم فرهنگی خود رسیدگی کرد به تیم اقتصادی خود نیز رسیدگی مجدد می‌کرد.

وی در پایان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند قاچاق کالاهایی است که بدون پرداخت عوارض گمرکی و توسط کانتینرها وارد کشور می‌شود و نه کالاهای محدودی که توسط کولبرها به داخل کشور آورده می‌شود و آنها به دلیل نبود اشتغال دست به این کارها می‌زنند.

منبع:فارس

،

اخبار مرتبط

شرایط مناسب اشتغال در همدان

در قوه قضاییه مصمم به برخورد با متخلفین و مفسدین هستیم

سپاه به دنبال اشتغال‌زایی در مناطق محروم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha