مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات:

ترمیم و بهسازی حرم حضرت زینب (س) با مشارکت همگان/ طرح جامع توسعه حرم منتظر اعلام نظر سوری‌ها

ترمیم و بهسازی حرم حضرت زینب (س) با مشارکت همگان/ طرح جامع توسعه حرم منتظر اعلام نظر سوری‌ها

به گزارش سراج24،جمشید گودرزی در مورد آخرین وضعیت اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در حرم مطهر حضرت زینب (س) در سوریه، گفت: الحمدالله با توجه به تحولات خوب صورت گرفته در کشور سوریه، ستاد بازسازی عتبات عالیات نزدیک 2 سال است که اقداماتی را در حرم مطهر حضرت زینب (س) انجام داده است.

وی افزود: اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در حرم مطهر حضرت زینب (س) تاکنون شامل ترمیم بنای این حرم بوده که البته قرار است جهت بهسازی و توسعه حرم مطهر حضرت زینب (س) اقداماتی با مشارکت برخی از ارگان‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌های فعال در امور خدماتی  انجام شود.

مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: بحث ترمیم و بهسازی محیط اطراف حرم مطهر حضرت زینب (س) بعد از نهایی شدن به اطلاع مردم خواهد رسید.

گودرزی خاطرنشان کرد: هم اکنون بحث توسعه حرم مطهر حضرت زینب (س) در حد طراحی است و اقدامات اجرایی در این خصوص صورت نگرفته و فقط طرح جامع توسعه حرم حضرت زینب (س) تهیه شده که به مقامات سوری و همچنین تولیت حرم مطهر حضرت زینب (س) و وزارت داخلی و شهرداری دمشق اعلام و منتظر نظرات آنها هستیم.

وی گفت: وقتی مراحل تأیید اجرای طرح توسعه حضرت زینب (س) انجام و توافقات لازم صورت گرفته و قرار است که با تعیین متبرعین و مشارکت حرم مطهر حضرت زینب (س) اقدامات خاصی انجام شود.

مسئول مزارات ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات آمادگی لازم را برای جذب کمک‌های مردمی ناذرین جهت توسعه و بهسازی حزم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) دارد.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

ارسال 17 تُن مصالح و ابزارآلات مورد نیاز بازسازی عتبات عالیات

ثبت نام عتبات عالیات ممنوع است

کاهش هزینه فرصت خوبی را برای زائران سفر به عتبات

0 نظر

ارسال نظر

capcha