شهردار منطقه 12 اعلام کرد

ایمن سازی چهارراه استانبول/ امکان استفاده از مراکز تجاری اطراف پلاسکو با تایید مقام قضایی و سازمان نظام مهندسی

ایمن سازی چهارراه استانبول/ امکان استفاده از مراکز تجاری اطراف پلاسکو با تایید مقام قضایی و سازمان نظام مهندسی

به گزارش سراج24،عابد ملکی با بیان این مطلب افزود: بعد از۱۰ روز تلاش مستمر شهرداری تهران ، نیروی انتظامی ، هلال احمر و سازمان های امدادرسان شب گذشته به طور کامل آواربرداری و تخلیه نخاله ها از محل ساختمان پلاسکو انجام شد و شهرداری منطقه  اقدامات مربوط به ایمن سازی و ساخت دیوار در مقابل ساختمان پلاسکو را به اتمام رساند.

وی ادامه داد: اقدامات مربوط به صاف کردن کف خیابان ، بتن ریزی جهت استحکام معبر در محدوده ساختمان پلاسکو و در نهایت ساخت دیوار چهارمتری در مقابل مخروبه ساختمان پلاسکو بعد از اتمام عملیات آواربرداری به سرعت توسط معاونت فنی عمران و خدمات شهری منطقه انجام شد.

به  گفته شهردار منطقه 12 ؛ در مجموع بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری و عمرانی کار بتن ریزی و پاکیزه کردن محدوده پلاسکو را در این محدوده انجام و به اتمام رساندند.

وی با اشاره به تعیین تکلیف ساختمان های مجاور پلاسکو بیان کرد: ادامه فعالیت ساختمان های مجاور پلاسکو مانند پاساژ صمصام ( کویتی ها) و... نیز منوط به تایید سازمان نظام مهندسی و دستگاه قضایی مبنی بر بی خطر بودن این بناها خواهد بود و مالکان این املاک باید منتظر دستورات لازم از مقامات تصمیم گیر باشند.

 ملکی با اشاره به همکاری همه جانبه شهرداری منطقه ۱۲ با کسبه پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری مجاور تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۲ تمام همکاری های لازم با کسبه پلاسکو در خصوص راه اندازی بازارچه فروش محصولات تولیدی و همچنین با مالکان و بهره برداران پاساژ پلاسکو و مجتمع های تجاری اطراف در خصوص صدور مجوزهای لازم جهت تخریب و نوسازی املاک آسیب دیده را انجام خواهد داد.

به گفته وی؛ تصمیمات لازم برای ادامه فعالیت پاساژ و مغازه های اطراف پلاسکو در هفته جاری توسط مقامات مسئول اتخاذ و اعلام خواهد شد.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

جزئیات مراسم وداع با پیکر شهید علی عابدینی در فریدونکنار

اگر کلیسای نوتردام در ایران می‌سوخت ...

روایتی جدید و عجیب از ساختمان پلاسکو

0 نظر

ارسال نظر

capcha