دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه خبر داد

افزایش تراز آبی دریاچه ارومیه

افزایش تراز آبی دریاچه ارومیه

به گزارش سراج24،فرهاد سرخوش اظهار داشت: تراز آبی دریاچه ارومیه طی ششم بهمن‌ماه سال‌جاری یک هزار و 270.55 سانتی‌متر گزارش شده است.

وی با اشاره به تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه سال گذشته، خاطرنشان کرد: تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه سال گذشته برابر با یک هزار و 270.44 سانتی‌متر بود.

دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه دو سال گذشته، یادآور شد: تراز آبی دریاچه ارومیه در مدت زمان مشابه دو سال گذشته نیز یک هزار و 270.59 سانتی‌متر گزارش شده است.

این مسؤول تراز آبی دریاچه ارومیه را در ابتدای سال زراعی گذشته را مورد اشاره قرار داد و گفت: تراز آبی دریاچه ارومیه در این بازه زمانی برابر با یک هزار و 270.08 سانتی‌متر اعلام شد.

سرخوش تراز آبی دریاچه ارومیه را ابتدای سال زراعی جاری را یک هزار و 270.54 سانتی‌متر گزارش کرد و گفت: تراز اکولوژیک دریاچه ارومیه یک‌هزار و 274.10 سانتی‌متر است.

دبیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه یادآور شد: تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت آبی دریاچه ارومیه به‌کار گرفته‌ایم و در این خصوص تلاش‌های خوبی می‌شود.

این مسؤول اظهار داشت: تراز آبی دریاچه ارومیه در ششم بهمن‌ماه امسال نسبت به تاریخ مشابه سال گذشته 11 سانتی‌متر افزایش یافته است.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت دریاچه ارومیه

وسعت دریاچه ارومیه 378 کیلومتر مربع افرایش یافته است

39.1 درصد از مصوبات احیای دریاچه ارومیه پرداخت شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha