منتظمی:

برخورد با «فریدون» می‌تواند گام اول رئیس جمهور برای مبارزه با فساد باشد/ لزوم شفاف‌سازی در مورد پرونده برادر رئیس‌جمهور

برخورد با «فریدون» می‌تواند گام اول رئیس جمهور برای مبارزه با فساد باشد/ لزوم شفاف‌سازی در مورد پرونده برادر رئیس‌جمهور
به گزارش سراج24،متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان  با اشاره با اشاره به اظهارات سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر ارتباط حسین فریدون برادر و دستیار ویژه رئیس جمهور با یک متهم مالی گفت: انتظار ما از مسئولان قضایی این است که در خصوص این افراد شفاف‌سازی بیشتری انجام داده و به مردم نشان دهند قوه قضائیه هیچ تعارفی ندارد و با متخلفان از هر گروهی که باشند، برخورد می‌کنند.

وی ادامه داد: بعد از اظهارات سخنگوی دستگاه قضا در رابطه با «فریدون» مردم به شدت منتظرند تا بدانند برادر رئیس جمهور با یک متهم مالی چه رابطه‌ای داشته است، امیدواریم دستگاه قضایی پس از انجام بررسی‌های لازم در صورت لزوم در رابطه با این پرونده اطلاع رسانی شفافی انجام دهد.

منتظمی گفت: رئیس‌جمهور بارها در رابطه با مبارزه با فساد سخنرانی کرده است ولی در عمل چیزی از دولت در این رابطه ندیدم، واقعا اگر آقای روحانی قصدش مبارزه با فساد است نیاز نیست راه دوری برود و برای اولین گام از بردارش شروع کند.

این فعال دانشجویی گفت: خویشاوندی فریدون با رئیس جمهور نباید مانع رسیدگی به پرونده‌های مالی وی شود،‌ قوه قضائیه نشان دهد ارتباطات فامیلی را مانعی برای انجام وظیفه نمی‌داند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

فعالیت تبلیغی دینی باعث کاهش پرونده‌های قضایی می‌شود

پرونده‌های امنیتی حسین فریدون توسط قوه‌ی قضائیه در دست اقدام است

طرحی از یک زندگی متناقض؛ مرجان شیخ‌الاسلامی آل‌آقا و مهدی خلجی

0 نظر

ارسال نظر

capcha