شانه خالی کردن مدیران استقلال از حکم فیفا

شانه خالی کردن مدیران استقلال از حکم فیفا
به گزارش سراج24،پس از رسانه ای شدن حکم محرومیت استقلال از حضور در بازار نقل و انتقالات زمستانی، مسئولین استقلال کمتر حاضر به پاسخگویی درباره این موضوع شده اند که البته این موضوع با توجه به پر اهمیت بودن این موضوع، اتفاقی طبیعی است.


در این میان اما محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال واکنشی عجیب نسبت به این موضوع داشته است. بزرگی در گفت و گویی در این باره گفته است " در خصوص محرومیت این باشگاه از نقل‌وانتقالات بین‌المللی چیزی به این باشگاه اعلام نشده است."


ادعایی که به نظر می رسد با توجه به صحبتهای مانوسی فر مشاور بین الملل باشگاه فرار از پاسخگویی به افکار عمومی و هواداران این باشگاه است. مانوسی فر اما این موضوع را تایید کرده و می گوید که این اتفاق به دلیل پرداخت نشدن به موقع مطالبات شیحی رخ داده و کمیته حل اختلاف فیفا با اهرم ممنوعیت از حضور در فصل نقل و انتقالات این جریمه را برای استقلال صادر کرده است.


در حکم کمیته حل اختلاف فیفا که تاریخ صدور آن به حدود 45 روز پیش باز می گردد، جریمه عدم پرداخت معوقات شیحی که محرومیت از فعالیت در بازار نقل و است ذکر شده اما مدیران استقلال که با تاخیر در پرداخت معوقات مسبب این اتفاق بودند فعلا ترجیح دادند تا سیاست فرار از مسئولیت را انتخاب کنند.

 

 

منبع:فارس

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha