عطریانفر:

جهانگیری و نجفی گزینه‌های پوششی برای انتخابات 96 هستند/ نامزدی عارف برای ریاست جمهوری جفاست

جهانگیری و نجفی گزینه‌های پوششی برای انتخابات 96 هستند/ نامزدی عارف برای ریاست جمهوری جفاست

به گزارش سراج24،محمد عطریانفر عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگویی با اشاره به انتخابات پیش رو در نظر گرفتن نامزد پوششی برای روحانی را هوشیاری جریان اصلاحات عنوان کرد و اظهار داشت: نجفی و جهانگیری بهترین گزینه‌ها برای ایفای این نقش هستند. 

عطریانفر ادامه داد: اگر بخواهیم ارزیابی واقع‌بینانه و قابل دسترس پیدا کنیم افرادی مناسب‌تر از جهانگیری و نجفی نخواهیم داشت چراکه این دو بزرگوار هر دو این صلاحیت و کفایت را دارند اما آقای جهانگیری به اعتبار اینکه در موقعیت معاون اول و در مسائل به روز است و ماموریت‌های بسیار مهمی را از طریق دولت دنبال می‌کند حتی نسبت به آقای نجفی در اولویت قرار می‌گیرد. 

عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی تصریح کرد: البته بنده شخصا از علاقمندان و مدافعین آقای نجفی هم هستم، او دچار یک بیماری قلبی است که حتی برای وزارت و معاونت ریاست جمهوری هم پزشک معالج او را از قبول مسئولیت باز داشت. از این رو ما آقای جهانگیری را تقدم می‌بخشیم. 

وی افزود: در رابطه با آقای عارف هم باید بگویم که او ماموریت بسیار مهمی دارد و حیف و جفا است که بخواهد مجلس را رها کرده و به این اصل بیاید، چنین وضعیتی را برای آقای عارف متصور نیستیم و به احتمال زیاد خود او هم روی این مسئله تمرکز و توجهی ندارد و علاقمند است که همین ماموریت را به عنوان رئیس فراکسیون اصلاح‌طلبان و معتدلین مجلس ادامه دهد. 

 مرتضی الویری فعال سیاسی اصلاح‌طلب پیش از این از احتمال معرفی نامزد پوششی کنار روحانی خبر داده و گفته بود: به سه دلیل ما احتمال می‌دهیم که آقای روحانی را در صحنه انتخابات نداشته باشیم، اول آنکه خودش نیاید، مثلا به او گفته شود آمدنت به مصلحت نیست یا فشارها آنقدر زیاد شود که او بگوید من نیستم.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

روایت عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی از نقش جهانگیری در اجرای سند ۲۰۳۰

فیلم| نیکسون: «قطب بعدی اسلام است!»

عباس عبدی: نجفی یکی از نمادهای تکنوکراسی سالم و کارآمد پس از انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha