مراسم ترحیم هاشمی با چاشنی حمایت عده‌ای فتنه‌گر از سران فتنه

مراسم ترحیم هاشمی با چاشنی حمایت عده‌ای فتنه‌گر از سران فتنه

به گزارش سراج24،خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به همراه جمعی از مسئولان ارشد استان قبل از آغاز مراسم در محل مصلای کرمان حاضر شدند.

در این مراسم که با حضور جمع کثیری از مردم شهر کرمان برگزار شد، نماینده ولی‌فقیه در کرمان، استاندار کرمان، مدیران کل استان، تعداد از نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر کرمان، معاونان و مدیران کل استانداری کرمان و مسئولان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

همچنین حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری به عنوان سخنران اصلی این مراسم، مرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری، جمعی از مسئولان استان سیستان و بلوچستان، سران طوایف بلوچ در این مراسم حضور داشتند.

مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصلای کرمان با تلاوت آیات کلام‌الله مجید همراه بود و مدیرکل حوزه استاندار کرمان در آغاز مراسم به بیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و همسر ایشان تسلیت گفت.

فرشید فلاح در ادامه سخنان خود بیان داشت: این مراسم به همت نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان از همراهان آن فقید در دوران مبارزه، استاندار کرمان، مجمع نمایندگان، خانواده شهدا و سایر اقشار مردم برای تجلیل از مجاهد خستگی‌ناپذیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شده است.

مدیرکل حوزه استاندار کرمان عنوان کرد: مردم ماتم‌زده کرمان خود را صاحب عزا می‌دانند و ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به خانواده ایشان تسلیت می‌گویند.

این مراسم با پخش کلیپی از آخرین سفر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به استان کرمان در آذر ماه سال جاری، دیدار 14 دی ماه جاری جمعی از مدیران ارشد و مدیران کل استان کرمان با رئیس فقید مجمع تشخصی مصلحت نظام، مراسم تشییع و تدفین، سخنان رئیس جمهور و سردار سلیمانی پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه یافت.

محسن هاشمی نیز در سخنانی کوتاه از همدردی مردم کرمان نسبت به ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تقدیر کرد و گفت: اگر این نوع همدردی و قدردانی مردم نبود، روزهای سختی را می‌گذراندیم.

در ادامه حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری به عنوان سخنران اصلی مراسم، صحبت‌های خود را ایراد کرد.

در حالی که هنوز سخنان پورمحمدی به پایان نرسیده بود، جمعی از بانوان با تجمع اطراف فائزه هاشمی به او تسلیت گفتند و شعار «فائزه فائزه، تسلیت تسلیت » سر دادند که وی نیز با تکان دادن دست به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

همچنین تعدادی از بانوان شعار «هاشمی راهت ادامه دارد»، «فائزه حمایتت می‌کنیم»، «تسلیت هاشمی، حمایت از خاتمی» سر دادند.

با پایان یافتن سخنرانی وزیر دادگستری و پایان یافتن مراسم، فائزه هاشمی و همراهان وی از مصلای کرمان خارج شدند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

رضایی، قاضی زاده هاشمی و همتی به سید ابراهیم رئیسی تبریک گفتند

انصراف قاضی زاده هاشمی از انتخابات ریاست جمهوری کذب است

ویدئو/ سپردن درمان به بانیان وضع موجود، مثل سپردن درمان کرونا به ویروس کروناست

0 نظر

ارسال نظر

capcha