تقدیر از برگزیدگان فرهنگی ایران‌ساخت/ از سخنرانی دانش‌بنیان تا داوران دهه شصتی

تقدیر از برگزیدگان فرهنگی ایران‌ساخت/ از سخنرانی دانش‌بنیان تا داوران دهه شصتی

به گزارش سراج24،آیین‌ اختتامیه جشنواره فرهنگی «ایران‌ساخت» عصر امروز با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، پرویز کرمی دبیرکل جشنواره ایران‌ساخت، جمعی از هنرمندان و بازیگران و صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

در ابتدای این همایش محمد سلوکی مجری برنامه برای معرفی سورنا ستاری وی را از یک سو عضو هیأت دولت و از سویی دانشمند و نخبه بزرگ ایرانی معرفی کرد.

همچنین زمانی که ستاری برای سخنرانی به بالای سن رفت، گفت به دلیل طولانی شدن برنامه و ادامه داشتن آن تا دیروقت من صحبتی نمی‌کنم که مجری برنامه سخنرانی ستاری را یک سخنرانی دانش‌بنیان دانست و گفت؛ معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور سخنرانی‌اش را به‌سرعت پایان داد زیرا وی یک فرد دانش‌بنیان است.

در ابتدای برنامه مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره برگزار شد که تصاویر و نام اعضای هیأت داوران نیز بر روی مانیتور پخش شد که در این هنگام مجری برنامه عنوان کرد که هیأت داوران همگی جوان هستند و به نظر دهه شصتی می‌آیند.

در ادامه برنامه از برگزیدگان این جشنواره در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری تقدیر شد و برگزیدگان لوح تقدیر و جوایز نقدی دریافت کردند.

در این برنامه سالار عقیلی خواننده کشورمان نیز حضور یافت و آهنگ «ایران» را در اختتامیه جشنواره ایران‌ساخت اجرا کرد و یک قطعه نیز به داریوش ارجمند بازیگر کشورمان اهدا کرد.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

حضور ۳۵ کشور و ۱۱۵ سرمایه‌گذار از کشور‌های مختلف دنیا در همایش روز چابهار

فهم درستی از اقتصاد مقاومتی شکل نگرفته است/ دولت گزارش عملکرد ارائه کند

بازاریابان انگلیسی در تهران "همایش آب" برپا کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha