معارض بحرینی مطرح کرد

مدعیان حقوق بشر نظاره‌گر ۲۰۵ روز محاصره «الدراز»/ ۲۰ هزار بحرینی محروم از همه چیز

مدعیان حقوق بشر نظاره‌گر ۲۰۵ روز محاصره «الدراز»/ ۲۰ هزار بحرینی محروم از همه چیز

به گزارش سراج24،«حسین عبدالله»، معارض بحرینی  خوش رقصی شیوخ بحرینی با صهیونیست ها در منامه را نشانه سقوط اخلاقی رژیم آل خلیفه در برابر ملت شریف کشورش دانست.

وی افزود: رژیم آل خلیفه همچنان با پشتیبانی آمریکا و آل سعود  به هتک حرمت و نقض حقوق ملت بحرین ادامه می دهد.

معارض بحرینی با اشاره به سیاست مقامات آل خلیفه در سرکوب نظام‌مند مخالفان گفت: رژیم بحرین همچنان فعالیت های جمعیت الوفاق را هدف گرفته و فعالان و علما را بر مبنای اخبار دروغ بازداشت می کند.

عبدالله تاکید کرد: مخالفان بحرین سیاست های خود را در برابر رژیم تروریست آل خلیفه تغییر خواهند داد و این رژیم به زودی شاهد اراده ملت بحرین خواهد بود.

معارض بحرینی گفت: جمعی تروریست در حلب که دستانشان به خون مردم بی گناه سوریه آلوده بوده و اتهام های تروریستی علیه انها ثابت شده است و همه می دانند که آنها بدون اجازه دولت سوریه وارد این کشور شدند و ضمن کشتار مردم بی دفاع به نوامیس آنها تجاوز کرده، راهبه ها را به اسارت گرفته، کلیساها و مساجد را ویران کردند و به تمام معنای کلمه حرمت انسانیت را پایمال کردند هنگامی که توسط ارتش سوریه در حلب محاصره شدند غرب در دفاع از آنها به پا خاست.

وی افزود: فریاد نهادهای حقوق بشری و کشورهای اروپایی و اعراب به نام انسانیت در حمایت از تروریست های حلب به هوا خاست و سازمان ملل هم محاصره این مزدوران تروریست را محکوم و وعده نجاتشان را می داد.

معارض بحرینی تصریح کرد: این در حالی است که شهر مسلمان‌نشین الدراز بحرین ماه هاست در محاصره ماموران رژیم آل خلیفه است و مدعین حقوق بشر خفقان گرفته اند.

عبدالله گفت:  قریب به بیست هزار نفر از شهروندان بی دفاع الدراز در منامه 205 روز است که در منطقه محل سکونت رهبر شیعیان بحرین توسط نظامیان رژیم آل خلیفه در محاصره کامل به سر می برند.

وی افزود: ساکنان الدراز نه اجنبی، نه مزدور و نه اشغالگر هستند آنها شهروندان بحرینی هستند که به خاک این کشور تعلق دارند اما مقامات بحرین آنها را به جرم دفاع از حریم آیت الله عیسی قاسم، رهبر شیعیان این کشور محاصره کرده است.

معارض بحرینی گفت: نظامیان آل خلیفه با استفاده از موانع سیمانی و آهنی بیش از 20 گذرگاه اصلی و فرعی الدراز را مسدود کرده و از ورود کامیون های حامل مواد غذایی و آب شیرین به منطقه الدراز جلوگیری می کنند.

وی افزود: ساکنان الدراز حتی اجازه دیدار با اقوام و خویشاوندان خود را ندارند و تنها گذرگاه باقی مانده برای رفتن مردم به بیمارستان و مراکز بهداشتی در الدراز مسدود شده است.

عبدالله با بیان اینکه رژیم ال خلیفه برخوردی مشابه صهیونیست ها و چه بسا شدیدتر و کینه توزانه تر با ملت فلسطین را در حق ملت بحرین مرتکب می شود، افزود: آل خلیفه ثابت کرده که از هر مخلوقی روی کره زمین پست تر، قبیح تر و مفسدتر است چرا که مصائبی بر سر ملت خود می آورد که هیچ ظالم و دیکتاتوری در طول تاریخ نیاورده است.

معارض بحرینی گفت: جای تاسف است که هیچ صدایی از سوی نهادهای حقوق بشری یا سازمان ملل یا اتحادیه اروپا و نه آمریکایی که داعیه دار آزادی و دموکراسی است و نه کشورهای اسلامی و نه اتحادیه عرب و نه هیچ مدعی حقوق بشر در دفاع از ملت بحرین شنیده نمی شود.

وی افزود: این تنها صدای علمای بحرین، روحانیون دینی و فعالان سیاسی و اجتماعی است که با افشای واقعیت ها برای افکار عمومی جهان در خصوص تحولات منطقه الدراز و ظلم و جوری که بر ملت بحرین روا می شود حجت را بر همه تمام می کنند .

معارض بحرینی در ادامه این سوال را مطرح کرد که اهال الدراز به چه جرمی از آب و آذوقه، تلفن و اینترنت و از همه مایحتاج معیشتی محرومند؟

عبدالله گفت: اهالی الدراز به جرم دفاع از حق و حقیقت و آزادی خواهی برای خودشان و کشورشان در محاصره به سر می برند این مردم خواهان حکومت و قدرت نیستند آنها خواهان عدالت و برابری و حقوق بشر هستند آنها می خواهند اجنبی در امور داخلی کشورشان دخالت نکرده و مزدوران اشغالگر از کشورشان بیرون روند.

وی تاکید کرد: اهالی شهر الدراز که محل سکونت آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین است ثبات در مواضع و اصول و حمایت از رهبری و علمای خود  را با مقاومت ثابت کردند و همچنان پرچم توحید، برادری و انقلاب را بالا نگاه داشته اند.

عبد الله گفت: آنها دنباله رو انقلاب مسالمت آمیزی هستند که کشور را به ساحل نجات و امنیت برساند بر خلاف حکام بحرین که می خواهند کشور را دو دستی به آل سعود و استعمارگران انگلیسی تقدیم کنند.

معارض بحرینی بر ضرورت هوشیاری وجدان های کشورهای عربی و اسلامی گفت: امروز همه دنیا باید بداند که تحولات بحرین اوج ظلم و تروریسم دولتی است و باید فورا برای توقف آن اقدام و حکام ال خلیفه به جرم جنایت علیه بشریت مجازات شوند.

وی با پیش بینی تشدید اعتراضات در بحرین در محکومیت رژیم ال خلیفه گفت: امروز باید صدای اعتراض بحرین به گوش ملت های دنیا برسد تا آنها بفهمند که دولت هایشان که مدعی حقوق بشر هستند تنها برای فریب ملت هایشان شعارهای حقوق بشری سر می دهند و در واقع منافع خاص خود را در پس این شعارها دنبال می کنند.

رژیم آل خلیفه حدود بیش از 7 ماه پیش تابعیت آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین را لغو و محل سکونت ایشان در الدراز را محاصره کرد؛ مردم و شیعیان بحرین برای دفاع از رهبر خود در برابر منزل ایشان تحصن کردند و مانع از تعرض نظامیان آل خلیفه به شیخ عیسی قاسم شده اند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

روایت الاخبار از شب داغ جولان اشغالی

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

باید جنگی در بین جنگ‌ها راه بیاندازیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha