همزمان با سال نو میلادی انجام شد

توزیع ترجمه عربی «مسیح در شب قدر» در لبنان

توزیع ترجمه عربی «مسیح در شب قدر» در لبنان

به گزارش سراج24 ، «مسیح در شب قدر» عنوان دومین کتاب از مجموعه «خورشید در مهبط ملائکة الله»، روایتی از حضور مقام معظم رهبری در منازل خانواده‌‎های شهدا است. در این کتاب، حضور مقام معظم رهبری در منازل شهدای مسیحی کشورمان، در 23 بخش روایت شده است.

رهبر معظم انقلاب با توجه به اهمیت و ارزش بالای خانواده‌های شهدا و لزوم احترام و توجه ویژه نسبت به آنها، از همان ابتدای جنگ، عنایت خاصی به این خانواده‌ها داشتندو از سال 63، برنامۀ مرتب خودشان را برای حضور در منازل شهدا و ابراز محبت و توجه و گفت‌وگوی رو در رو و صمیمانه با خانواده‌های شهدا، شروع می‌کنند. برنامه‌ای که هنوز هم ادامه دارد و جزو سنت‌های حسنه‌ای است که توسط معظم‌له ایجاد شده است.

از جذاب‌ترین دیدارهای معظم‌ٌله با خانواده‌های شهدا، موارد مربوط به شهدای مسیحی است. رهبر معظم انقلاب از همان سال 63، در ایام عید مسیحیان و میلاد حضرت مسیح، میهمان خانواده‌های شهدای مسیحی می‌شوند. انتشار این کتاب در ایران بازخوردهای مثبتی در میان خانواده‌های شهدای مسیحی داشت.

این اثر ارزشمند اخیراًٌ با توجه به حضور مسیحیان در کشورهای عربی از سوی  جمعیت المعارف لبنان به عربی برگردانده و در این کشور همزمان با سال نو میلادی توزیع شده است. انتشار کتاب در همین روزهای اول در لبنان بازخوردهای خوبی را به همراه داشت.

اخبار مرتبط

انتشار روایت دیدار رهبری با خانواده‌های شهدای ارمنی در آلمان

درخواست مجدد عربستان از اتباع خود برای ترک لبنان

انتشار نسخه پی‌دی‌اف انگلیسی «مسیح در شب قدر» همزمان با کریسمس

0 نظر

ارسال نظر

capcha