نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در کاشان:

فتنه جدید‌ فتنه جداسازی مردم از نظام است‌/مشکلات اقتصادی از فتنه ۸۸ شروع شد

فتنه جدید‌ فتنه جداسازی مردم از نظام است‌/مشکلات اقتصادی از فتنه ۸۸ شروع شد

به گزارش سراج24 ، حسینعلی حاجی نماینده مردم شاهین شهر و میمه  چهارشنبه شب در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در مسجد باب‌الحوائج کاشان اظهارداشت: فتنه سختی را پشت سر گذاشتیم و اکنون فتنه نرمی در جریان است و آثارش در آینده مشخص می‌شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه افزود: کشور در سال 88 هفت ماه درگیر آشوب‌های خیابانی بود و نهایتا با حضور مردم فتنه خاموش شد اما فتنه جدید، فتنه جداسازی مردم از نظام است.

حاجی خاطرنشان کرد: سال 88یک اعتراص نابه‌حقی شد و به دروغ ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کردند و به همین بهانه شعار دادند و اصول نظام را زیر سئوال بردند و تمامی این امور بر اساس دستورات دشمن به قصد برچینی نظام بود که برای آن شهید نیز تقدیم کردیم.

فرماندار اسبق کاشان تصریح کرد: قطار انقلاب در حرکت است و در هر ایستگاهی چند نفر ممکن است پیاده شوند البته رویش‌ها بیشتر است اما ریزش نیز داریم زیرا انسان هر لحظه درمعرض امتحان الهی قرارمی‌گیرد و اگر تقوی نباشد و تلاش نکنیم حتما لغزش را در پی دارد.

وی با بیان اینکه دشمن از قدرت مردم و حضور در صحنه مردم می‌ترسد گفت: در زمان  8 سال جنگ تحمیلی نیز مردم دشمن را عقب زدند و در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران، حتی یک وجب از خاک کشور را از دست ندادیم زیرا  مردم در صحنه بودند و فرماندهی یک مرجع تقلید  اینگونه اتحاد و حضور در صحنه مردم را رقم زد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه با اشاره به وقایع سال 88 گفت: مردم  کاشان در سال 88 در هشتم دی ماه خودجوش به صحنه آمدند و طومار این فتنه‌گران را در‌هم پیچیدند و در روز نهم دی ماه نیز در سراسر کشور یکپارچه به پا خواستند و حماسه آفریدند.

فرماندار سابق کاشان اظهار داشت: درست است که در جریان فتنه  پیروز شدیم اما انقلاب هزینه زیادی را متحمل شد و فتنه‌ 88 باعث شد تا غربی‌ها و آمریکایی‌ها گمان کنند می‌توان در ایران علیه نظام جمهوری اسلامی اقدام کنند.

حاجی ابراز داشت: مشکلات اقتصادی از  فتنه 88 شروع شد و علت تشکیل داعش از 4 سال قبل شکست در فتنه 88 است و منشأ و ریشه آنکه ایران مذاکره و برجام را قبول کرد، فتنه 88 است.

وی خاطرنشان کرد: می‌‌خواهند مردم را با مسائل معیشتی خسته کنند و قصد دارند با عدم توجه به مسائل معیشتی مردم و فاصله بین فقیر و غنی و تبعیض و فساد، میان مردم و نظام فاصله اندازند.

حاجی با بیان اینکه فیش‌های حقوقی نجومی مورد تاکید مقام معظم رهبری است و در خطبه عید فطر نیز به آن اشاره کردند، گفت: ماده 76 خدمات کشوری درباره  حداقل 7 برابر پایه حقوق رعایت نشده و دستورالعمل سقف حقوق را 20 میلیون تومان تعیین کردند و این ظلم در حق مردم است در حالی که مردم ضریب و تاثیر رشد اقتصادی را در در زندگی نمی‌بینند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه تاکید کرد: یک میلیون بشکه نفت خام بیشتر شده ولی رشد اقتصادی اتفاق نیفتاده و نماینده دولت در کمیسیون  رشد سرمایه گزاری در سال 95  را منهای 10 عنوان کرد و اعلام می‌کنند نرخ تورم  تک رقمی شده ‌اما  قیمت حبوبات و غیره اما افزایش پیدا کرده‌است.

فرماندار اسبق کاشان خاطرنشان کرد: سه سال و نیم فرصت کشور در  پای برجام  از دست رفت  و  صدای ظریف را خودم شنیدم که گفت پشیمانم و ما اشتباه کردیم و این مایه تاسف است.

حاجی افزود: مشاور اسبق امنیتی امریکا می‌گوید ما با نماز آنها کار نداریم و آنچه ما با آن مخالفیم عقاید و روحیه انقلابی آن‌ها‌ست و امروز هرکسی دل در گرو انقلاب  دارد، باید مسیر اطاعت از پیامبر و ائمه اطهار  و رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری نصب العین باشد و روحیه انقلابی را حفط کنیم با هر سلیقه‌ای انقلابی و پیرو مقام معظم رهبری باشیم.

اخبار مرتبط

اعاده اموال نامشروع ژنهای خوب ضروری است

خنثی‌کردن طرح‌های اشتغال دولتی با گرانی

چرا بیشتر ایرانیان شغل دوم دارند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha