بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت حماسه ۹ دی

جریان غرب‌گرای داخلی در فتنه ۸۸ فصل جدیدی از تهدید غرب علیه انقلاب اسلامی را رقم زد

جریان غرب‌گرای داخلی در فتنه ۸۸ فصل جدیدی از تهدید غرب علیه انقلاب اسلامی را رقم زد

به گزارش سراج24،  امیرابراهیم رسولی مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیانیه این جبهه به مناسبت حماسه 9دی را به شرح زیر در اختیار رسانه‌ها قرارداد:

متن کامل بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

«در حادثه‌ی بی‌نظیر 9 دی، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله‌ی اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان‌ها کشاند و آن حادثه‌ی بی‌نظیر پدید آمد.»

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای

فتنه88، یکی از دشوارترین آوردگاه‌های آزمون انقلاب اسلامی بود که جبهه کفر و استکبار از پیچیده‌ترین طرح‌ها وترفندها بهره برد تا  ملت بزرگ ایران را به زانو درآورد و از مسیر انقلابی خویش منصرف سازد.

طراحان خارجی و فتنه‌گران داخلی کوشیدند تا مردم را از نظام مردمسالار دینی جدا کنند و با نمایش تقابل دروغین مردم با حاکمیت، نظام را از درون به چالش بکشانند.

گمراهی و خیانت فتنه‌گران سبب شد تا دشمنان به شکاف در میان ملت امیدوار گردند و برای پیشبرد اهداف خود به اعمال و تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران روی‌آورند. تحریم‌هایی که با بهانه‌هایی همچون موضوع هسته‌ای اعمال شد، نتیجه امیدی بود که دشمنان در اثر فتنه 88 به وابستگان داخلی خود به دست آوردند.

جریان غرب‌گرا و شبکه داخلی همکار نظام سلطه، پا را فراتر نهاده و برای مجازت مردم انقلابی ایران، به کشورهای غربی، گرای تحریم ایران را داد و فصل جدیدی از تحرک و تهدید غرب علیه انقلاب اسلامی رقم خورد.

ظلم بزرگ فتنه‌گران در همراهی با نقشه از پیش طراحی شده دشمن آن بود که تلاش کردند چهره منزه نظام جمهوری اسلامی را در انظار بین‌المللی مشوه کنند و با وارد کردن اتهامات واهی نظیر تقلب در انتخابات، شیرینی مشارکت 40 میلیونی در انتخابات را در کام ملت ایران تلخ کردند. آخرین تحرک این عروسک‌های خیمه‌شب بازی استکبار در خیابان‌های تهران، در عاشورای 88 رخ نمود که چهره واقعی و دین‌ستیز آن‌ها را برملا کرد.

در اینجا نیز عاشورا و حماسه حسینی به یاری اسلام و انقلاب اسلامی آمد و همانگونه که خون جوشان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع)، اسلام را در قرون متمادی زنده نگاه داشته است، این بار نیز آتش فتنه را خاموش کرد.

اگر نبود رهبری مدبرانه و هوشمندانه سکاندار هدایتگر نظام و انقلاب در مواجهه با فتنه‌گران و نیز تبعیت امت حزب‌الله از منویات معظم‌له، این فتنه می‌توانست کشور را به ورطه‌ای فروافکند که نجات از آن تا مدت‌ها غیرممکن بود.

حماسه نهم دی که با حضور مردم رقم خورد آبی بود بر آتش فتنه مهیب 88، مردم با بصیرت تمام و در تبعیت از رهبر خویش و حمایت از انقلاب بزرگ خود، روزی به‌ یادماندنی را رقم زد. تجربه تاریخی نشان داده است که هرگاه حضور یکپارچه مردم آگاه و انقلابی در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی شکل بگیرد، سیل قدرتمندی به راه خواهد افتاد که بنیان دشمنان و عوامل و دنباله‌های آن‌ها را فرو خواهد ریخت و حماسه مردمی نهم دی، از مصادیق بارز این حقیقت است.

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و ادای احترام به ملت بزرگی که این حماسه را آفرید، تعهد می‌نماید همه توان خویش را در پاسداشت ظرفیت عظیم مردم که در 9 دی ماه اراده خود را نشان داد بکار بندد و این ظرفیت بی بدیل را جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات به‌ حق ملت انقلابی و شجاع ایران اسلامی و حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور فعال نماید.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

اخبار مرتبط

حماسه 9 دی بیانگر ولایت مداری و بی‌اعتمادی مطلق مردم به آمریکا است

۹ دی روز تجلی ایستادگی به پای آرمان‌های انقلاب اسلامی بود

حماسه ۹ دی تجلی پیوند امت با ولایت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha