آماده شدن ارتش سوریه برای آغاز عملیات گسترده در حومه غربی «حلب»

 آماده شدن ارتش سوریه برای آغاز عملیات گسترده در حومه غربی «حلب»

به گزارش سراج24 ، یک منبع میدانی گفت نیروهای ارتش سوریه برای آغاز عملیات نظامی در حومه غربی حلب به سمت منطقه «الراشدین، ضهره عبدربه و خان العسل» آماده می‌شوند. گروه‌های تروریستی هم از استقرار شمار زیادی از نیروهای ارتش و همپیمانانشان در حومه جنوبی و غربی حلب با هدف آماد‌ه‌سازی برای عملیات نظامی قریب‌الوقوع در این مناطق سخن گفته‌اند.

این منبع تاکید کرد ارتش سوریه چندین روز به تروریست‌های جبهه‌ النصره و گروه‌های همپیمان آنها مهلت داد تا منطقه الراشدین 4 را تخلیه کنند، در غیر این صورت، با آنها تا زمانی که به هلاکت برسند، جنگ خواهد کرد، ارتش عملیات نظامی را برای بازپس‌گیری  تمام این منطقه آغاز خواهد کرد.

از حلب هم خبر می‌رسد که نیروهای ارتش به عملیات جست‌وجوی محله‌های شرقی حلب که پنجشنبه دوم دی آخرین گروه‌ تروریست‌های تکفیری از آن اخراج شدند، ادامه می‌دهند به طوری که اخیرا یک گوردسته جمعی در محله الکلاسه شامل اجساد 23 غیرنظامی به دست آمد که تروریست‌ها پیش از اخراج خود، همه آنها را اعدام کردند.

یگان‌های مهندسی ارتش سوریه همچنین یک خودروی بمب‌گذاری شده با بیش از دو تن مواد منفجره و یک زره‌پوش را در جریان عملیات بازرسی و جست‌وجوی محله السکری در شرق حلب کشف کردند.

منبع میدانی در حلب به خبرنگار تسنیم گفت تروریست‌های تکفیری پیش از اخراج از محله‌های شرقی به بمب‌گذاری مقرهای خود در محله‌های السکری، الانصاری و المشهد و بمب‌گذاری خودروهای غیرنظامیان و منازل آنها دست زدند.

خبر دیگر ا ین‌که گروه تروریستی داعش، کوه عقیل و بیمارستان  الباب در اطراف شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب را از گروه‌های تروریستی مورد حمایت ترکیه موسوم به سپرفرات پس گرفت.

اخبار مرتبط

بشار اسد: ما با نیروهای ترکیه، عربستان و آمریکا می‌جنگیم

واکنش صهیونیست‌ها به تبادل آتش در جولان

خاطرات یک داعشی به تهران رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha