عارف:

مشکل کنونی کشور ضعف مدیریتی و بروکراسی اداری است

مشکل کنونی کشور ضعف مدیریتی و بروکراسی اداری است

به گزارش سراج24،محمدرضا عارف در بدو ورود به کرمان و در دیدار با نماینده ولی فقیه در این استان، اظهار داشت:‌ برای حضور در کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی به کرمان سفر کرده‌ام.

وی افزود: بحث هوشمندسازی در دنیا جدی است و این مسئله برای کنتورهای برق در ایران بیشتر مطرح است و هوشمندسازی با یک رویکرد علمی در 15 سال اخیر در دنیا آغاز شده است.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد:  در این راستا در ایران یک انجمن علمی تشکیل دادیم و بنده به عنوان رئیس انجمن شبکه‌های هوشمند انرژی فعالیت دارم که سالانه کنفرانس شبکه‌های هوشمند را برگزار می‌کنیم و امسال این کنفرانس در کرمان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: استاندار کرمان کارهای خیلی خوبی انجام داده و زمانی که به نتیجه برسد الگویی برای کشور خواهد بود.

عارف با اشاره به اینکه وضع کرمان خوب شده، عنوان کرد: در استان‌های کرمان، یزد و سمنان مردم همکاری خوبی با استانداران و دولت دارند و بخشی از توسعه کرمان با همکاری مردم اتفاق افتاده است.

وی درباره بحث کمبود اعتبارات بیان کرد: مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه سرانه مصرف آب در ایران دو برابر اروپا است، خاطرنشان کرد: آب بحران جدی است و انتقال آب آشامیدنی در کشور ضرورت است و استان‌های کرمان، اصفهان و دیگر استان‌ها در حوزه آب با مشکل جدی مواجه هستند.

در این دیدار، آیت الله سیدیحیی جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز در این دیدار اظهار داشت: استاندار کرمان خیلی فعال بوده و علی رغم کمبود اعتبارات، کارهای خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین مشکل در استان کرمان کمبود بارندگی و آب است و متاسفانه در سال جاری شاهد بارندگی خیلی کمی بوده‌ایم تصریح کرد: باید تصمیم جدی و قاطع در زمینه برخورد و بستن چاه‌های غیرمجاز در کشور و استان کرمان گرفته شود.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

پیام تسلیت سردار دهقان برای درگذشت دو شخصیت برجسته اهل سنت

پیام تسلیت مقام معظم رهبری به خانواده امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ابلاغ شد

فعال حوزه زنان: دولت با قطع یارانه نوزادان علیه «خانواده» اعلان جنگ کرده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha