پدر شهید احمدی روشن:

آنهایی که سر ملت کلاه گذاشتند باید پاسخگو باشند/ اینکه می‌گویند همه‌چیز زیر نظر رهبری بوده، دروغ است / وقتی نیروگاه اراک با بتون پر شد، صهیونیست‌ها با دمشان گردو شکستند

آنهایی که سر ملت کلاه گذاشتند باید پاسخگو باشند/ اینکه می‌گویند همه‌چیز زیر نظر رهبری بوده، دروغ است / وقتی نیروگاه اراک با بتون پر شد، صهیونیست‌ها با دمشان گردو شکستند

به گزارش سراج24،رحیم احمدی روشن  در نشست شهدای جهاد علمی کشور در دانشگاه شیراز اظهار داشت: افرادی که با دوستان انگلیسی و آمریکایی خود در مسئله هسته‌ای، سر ملت ایران کلاه گذاشتند باید به تاریخ پاسخگو باشند.

وی با انتقاد ازمسؤولان هسته‌ای کشور و در واکنش به عدم حضور رئیس سازمان انرژی اتمی در این نشست گفت: اینکه مسؤولان برای پاسخگویی به دانشگاه نمی‌آیند به این دلیل است که حرفی برای گفتن ندارند.

احمدی روشن افزود: رژیم صهیونیستی هنگامی می‌بیند قلب رآکتور اراک را با بتون پر می‌کنید به خاطر کلاه گشادی که سر شما گذاشت با دمش گردو می‌شکند زیرا کاری کرد که تا 15 سال آینده نمی‌توانید تکان بخورید.

این پدر شهید خاطرنشان کرد: مردم برای حفظ نظام از هیچ کاری دریغ نکردند و ازخودگذشتگی آن‌ها در طول انقلاب و جنگ تحمیلی برای تمام دنیا ثابت‌ شده است و آقایانی که در برجام بر سر مردم کلاه گذاشتند باید پاسخگو باشند.

احمدی روشن گفت: صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی مصاحبه می‌کند و می‌گوید هیچ اتفاقی در مملکت نیفتاده است؛ آیا از کار انداختن 12 هزار دستگاه سانتریفیوژ که با خون شهدا به‌دست‌ آمده اتفاق کمی است؟

وی افزود: مردم امروز آن کسی که خدمت یا خیانت می‌کند را می‌شناسند و آن‌ها که 450 کیلوگرم اورانیوم غنی‌شده را به باد هوا دادند خائنان به ملت ایران بودند.

احمدی روشن خطاب به صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: همین شهید شهریاری که از خونش بهره‌برداری سیاسی می‌کنی به دلیل اینکه دنبال مناصب جدید هستی، اگر دست آوردش برایت مهم بود، آن را حفظ می‌کردی!

وی افزود: شما باید به خدا و تاریخ جواب دهید و این کلاه بزرگی که با دوستان انگلیسی و آمریکایی خود بر سر مردم و دلسوزان نظام گذاشتید، در آینده در تاریخ نوشته خواهد شد.

 

* اینکه می‌گویند همه‌چیز زیر نظر رهبری بوده، دروغ است

این پدر شهید همچنین خاطرنشان کرد: رهبری از دست این آقایان خون‌دل می‌خورد و بغض در گلو دارد و به خدا قسم اگر بر خلاف نظر ایشان عمل کنیم باید در آن دنیا جوابگو باشیم.

احمدی روشن اظهار داشت: اینکه می‌گویند همه‌چیز زیر نظر رهبری بوده است دروغ می‌گویند و رهبری هرگز در جزئیات مسئله هسته‌ای دخالت نکردند و بارها این مسئله را اعلام کرده‌اند.

وی ادامه داد: فردو را تبدیل به زمین فوتبال کردند و در بحث برجام تمام دنیا به ریش دولت ما خندیدند اما آن‌ها همان کبکی هستند که سرشان زیر برف است و تنها ادعاهایشان یوغی بر گردن ملت ایران شد.

این پدر شهید همچنین گفت: آمریکا مسئله هسته‌ای را بهانه کرد تا به آزادی، دین و استقلال ما ضربه بزند و مسؤولان ما متوجه نیستند و زمانی از آن‌ها پرسش می‌کنیم، می‌گویند ما به آن‌ها قول همکاری دادیم.

احمدی روشن با اشاره به سیاسی‌کاری برخی در سوء‌استفاده از خانواده شهدا اظهار داشت: برخی با دادن چند تا سکه از خانواده شهدا سوء‌استفاده می‌کنند تا آن‌ها را در تلویزیون نشان داده و برای خود پله ترقی درست کنند.

وی خطاب به دانشجویان حاضر در جلسه خاطرنشان کرد: انقلاب به دست نامحرمان افتاده و باید هوشیار بود تا کلاه سرتان نرود و بازیچه دست سیاسیون نشوید.

احمدی روشن تصریح کرد: ما یک دغدغه‌هایی داریم و این دغدغه مربوط به بیشتر مردم ایران است و اگر کسی از این مسائلی که در کشور اتفاق می‌افتد سکته کند و بمیرد، جای تعجب نیست.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

دولت عزمی برای حل مشکلات ندارد

خون فخری‌زاده فدای برجام نشود

از تفکری رنج می‌بریم که همواره به دنبال «واردات» پیشرفت و رفاه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha