آیت‌الله مکارم شیرازی:

اظهارات نخست‌وزیر انگلیس در راستای «پول» گرفتن از شیوخ عرب است

اظهارات نخست‌وزیر انگلیس در راستای «پول» گرفتن از شیوخ عرب است

به گزارش سراج24 ،  آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در دیدار با سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت با بیان اینکه با افتتاح بیمارستان فرقانی گره‌ای از مشکلات مردم گشوده می‌شود، اظهار داشت: شهر مقدس قم شهر خدمت است و خدمت به قم خدمت به جامعه تشیع است.

وی  افزود: امید است بیمارستان 1000 تختخوابی نیز ساخته شود چراکه اتمام به مردم کمک شایانی می‌کند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکل بیمه‌ها گفت: در این عرصه مشکلاتی وجود دارد؛ بیمارستان ولی‌عصر(عج) از بیمارستان‌های خوب قم است اما 19 میلیارد تومان بدهکار است باید کاری کرد که بیمه‌ها مطالبات را پرداخت کنند.

آیت‌الله مکارم شیرازی درباره مشکلات  جوانان گفت: اولویت‌ها سر جای خود نیست، مسئله پزشکی یکی از اولویت‌ها است اما فکر دولت را این مسائل سیاسی و بهانه‌جویی‌ها و ایراداتی که در فضای مجازی وجود دارد مشغول کرده است.

وی افزود: در قم هم مسئله درمانگاه مسجد جمکران هنوز کامل نشده است و باید یک تفاهمی بین خیّران و مدیران آن ایجاد کرد تا این بیمارستان به بهره‌برداری برسد.

مرجع تقلید شیعیان راجع به اظهارات نخست‌وزیر انگلیس در کشورهای عربی گفت: اینها برای آنکه از شیوخ عرب پول بگیرند این‌کار‌ها را انجام می‌دهند درحالی که نخستین کشوری که کنگره تکفیری‌ها را داشت ایران بود و نخستین کشوری که با تروریست‌ها مبارزه کرد ایران بود.

اخبار مرتبط

فیلم| خروج انگلیس از اتحادیه اروپا یا همان برگزیت چیست؟

تلویزیون بهایی و یک دروغ دیگر!

تقسیم کار آمریکا و انگلیس در ناامن کردن خلیج فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha