به دلیل بارش برف در مازندران

جاده چالوس مسدود شد

جاده چالوس مسدود شد

به گزارش سراج24،رضا اکبری اظهار داشت: لحظاتی پیش از استان مازندران اطلاع دادند که بارش برف به شدت سنگین بوده و دیگر تردد خودروها امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: اگر چه ما در محورهای استان البرز مشکلی نداریم، اما به دلیل همکاری با ماموران پلیس راه استان مازندران و همچنین راهداری، تا زمان بازگشایی مسیر، محور کرج - چالوس به طور موقت مسدود شده است.

این فرمانده ارشد انتظامی گفت: تا سه راه دیزین در حوزه مسؤولیت استان البرز است و در این مسیر بارش برف گزارش می‌شود، اما به اندازه‌ای نیست که موجب مسدود شدن جاده شود.

اکبری گفت: با این وجود و به دلیل شرایط استان مازندران، تا اطلاع ثانوی تنها خودروهای اهالی محلی در محور کرج - چالوس اجازه تردد دارند.

وی در خصوص دیگر راه‌های استان البرز از جمله آزادراه تهران - کرج و کرج - قزوین نیز بیان داشت: بارش برف و باران در این محورها گزارش شده و تردد با اخلال و کندی روبه‌رو است.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: از رانندگان انتظار داریم که تنها در صورت کار ضروری اقدام به تردد در محورهای برون‌شهری کنند.

اکبری ادامه داد: همچنین نیاز است که در شرایط جوی فعلی، با احتیاط رانندگی کرده و با ماموران پلیس راه و دستگاه‌های خدمات‌رسان همراهی داشته باشیم.

وی اظهار داشت: در صورت بازگشایی محور کرج - چالوس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اکبری در پایان گفت: در این فصل از سال خودروها باید زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و در غیر این صورت جریمه شده و از تردد آنها در محورهای برون‌شهری جلوگیری می‌شود.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

سیل وحشتی که مسئولان به جامعه تزریق کردند

علل برفک دهان چیست؟

سامانه بارشی جدید به کشور وارد می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha