ناطق نوری: هر موردی از بستگان بنده دارید، رو کنید

ناطق نوری: هر موردی از بستگان بنده دارید، رو کنید

به گزارش سراج24،حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری امروز (دوشنبه، 22 آذر ماه) در همایش مبارزه با فساد گفت: من دو پسر دارم، زمانی که رییس مجلس بودم، این ها می آمدند و همیشه جلوی درب مجلس، جلویشان را می گرفتند زیرا این ها را نمی شناختند، این دو حق نداشتند در کار من دخالت کنند.

وی افزود: هر کسی از این دو پسرانم، از بستگان و داماد های من موردی دارد، می تواند رو کند.

ناطق نوری در ادامه به ذکر خاطره ای پرداخت و گفت: برای این که تکلیف روشن شود باید بگویم در زمان ریاست من در مجلس، یک بار دو نفر از اطلاعات به منزل من آمدند ، دیدم رویشان نمی شود چیزی بگویند به آنان گفتم چیزی می خواهید بگویید رویتان نمی شود، گفتند ما یک کیس(مورد) را دستگیر کردیم آقازاده شما هم در میان آن ها هستند.

وی افزود: آنان فکر کردند من شوخی می کنم گفتم چرا پیش من آمدید؟ اگر پسر من پسر بقال چهار راه مولوی بود می رفتید به باباش بگویید، بروید و او را بگیرید.

ناطق نوری گفت: در آن زمان پسرم را خواستم و گفتم که آیا این طور است که اینها می گویند؟پسرم گفت پدر دروغ می گویند، گفتم این ها اطلاعات هستند چشم و گوش ما هستند، پسرم گفت من پسر شماهستم این ها دروغ می گویند سپس پسرم را با چشم گریان از خانه بیرون کردم.

وی اظهار داشت: دو هفته بعد گفتند حاج آقا معذرت می خواهیم یک مورد را گرفته بودیم، خواسته سو استفاده کند و نام پسر شما را برده است.

ناطق نوری ادامه داد: پسرم نزد من آمد و گفت پدر گفتم کار من نبوده چرا با من برخورد کردید؟ به او گفتم کار من سه دلیل داشت نخست این که همگان بدانند من از شما حمایت نمی کنم، دوم این که فامیل بدانند که زمانی که به پسرم رحم نمی کنم به بقیه هم رحم نمی کنم و سوم این که اگر جریانی آنجا بود که خواست من را امتحان کند بداند ناطق کیست.

وی افزود: آدم ها می آیند و سوء استفاده می کنند، این دلیل فساد جامعه است.

گفتنی است؛ فاضل لاریجانی در نامه ای به دادستان تهران آورده است: قبلا در نامه‌ای خطاب به دادستان محترم تهران پیشنهاد کردم برای آشکارشدن حقیقت دستور فرمایند تمام دارایی‌های اینجانب از قبل انقلاب تاکنون بررسی شود. اکنون نیز مجددا در پیشگاه ملت شریف ایران تقاضا دارم هم‌زمان دارایی‌های نزدیکان آقای محمود احمدی‌نژاد و دارایی‌های حاج علی‌اکبر ناطق‌نوری و نزدیکانشان و سایر مسئولان نظام که ممکن است شبهه‌ای در دارایی‌شان وجود داشته باشد مورد بررسی قرار گیرد و اگر ریالی اضافه تر وجود دارد به نفع بیت‌المال ضبط و ثبت شده و گزارش آن از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع مردم برسد. از خداوند متعال آشکار شدن حقایق را برای عموم و همچنین سربلندی ایران و ایرانیان را خواستارم».
منبع:باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

سهام عدالت برای سال نو آزادسازی می شود

واکنش نزدیکان ناطق نوری به ادعای زاکانی

ریاست «ناطق‌نوری» در مجمع تشخیص مصلحت نظام صحت ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha