بعد از جایگزینی مراکش به جای ساحل عاج

بازی ایران ـ مراکش هم لغو می‌شود!

بازی ایران ـ مراکش هم لغو می‌شود!

به گزارش سراج24،تیم فوتبال ایران بازی مقابل ساحل عاج را در تاریخ 19 دی برنامه ریزی کرده بود که با مخالفت دولت امارات با دیدار ایران با این تیم آفریقایی، کلیت اردوی ایران در کشور امارات در شرایطی تردیدآمیز قرار گرفته و به احتمال بسیار زیاد لغو خواهد شد.


در حال حاضر سایت فیفا پیش از دو بازی ایران در فیفادی‌های فروردین‌ماه مقابل چین و قطر نام مراکش را به عنوان حریف ایران در تقویت خود ثبت کرده که این دیدار هم به سرنوشت بازی ساحل عاج دچار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران با برنامه ریزی کی‌روش قصد داشت از فرصت به دست آمده پیش از جام ملت های آفریقا با توجه به اردوی 8 تیم آفریقایی در کشور امارات استفاده کند تا با آنها مسابقه برگزار کند که با توجه به نامه وزارت امورخارجه که دلالت بر مخالفت دولت امارات با بازی‌های تیم‌های ملی ایران در این کشور دارد، این دیدار را نیز لغو شده دانست. 


سازمان تیم های ملی فوتبال ایران هنوز هیچ اردویی را به جای اردوی امارات رسما اعلام نکرده اما ممکن است با توجه به عقد قرارداد ایران و ارمنستان تیم ملی برای برگزاری اردو به این کشور برود. اگرچه ارمنستان در دی ماه درگیر سرماست و اردو در این کشور چندان منطقی نیست. 


در حال حاضر همه منتظر کارلوس کی‌روش و تصمیم‌گیری او درباره برنامه جایگزین اردوی امارات هستند.

 


منبع:ورزش3

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا به مقصد ترکیه تغییر می کند

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha