شکایت دانشجویان صنعت نفت از وزارت نفت به سازمان بازرسی کل کشور

 شکایت دانشجویان صنعت نفت از وزارت نفت به سازمان بازرسی کل کشور

به گزارش سراج24 ، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت به علت توقف روند استخدام آنها در وزارت‌ نفت به مدت یکسال و تغییر روند جذب و عطف به ماسبق شدن قوانین جدید از وزارت نفت به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردند و در ادامه نیز شکایت از وزارت نفت به کمیسیون اصل نود مجلس و دیوان عدالت اداری نیز تسری می‌یابد.

بنابراین گزارش چندی پیش دانش‌آموختگان صنعت نفت در راستای اجرایی شدن وعده دولت و وزارت نفت برای استخدامشان در شرکت ملی نفت به‌مدت سه هفته مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت معتقدند که طبق آئین‌نامه این دانشکده، باید با شرط معدل و پس از فارغ‌التحصیلی به استخدام وزارت نفت درآیند؛ البته روند استخدام آنها انجام شده که با دستور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، این روند متوقف شده است.

بنابراین گزارش هاشمی رئیس دانشگاه صنعت نفت در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه پویا نیز گفته بود که باید وزارت نفت دانشجویان صنعت نفت را جذب کند.

همچنین این دانشجویان پس از تجمع سه‌هفته‌ای مقابل خانه ملت و رایزنی با نمایندگان مجلس در راستای حل مشکلشان بیانیه‌ای مبنی بر تعلیق تجمعاتشان صادر کردند تا مسئولان ذی‌ربط خواسته‌شان را پیگیری کنند اما امروز آنها پس از گذشت دو ماه از آن بیانیه مقابل ساختمان شهید تندگویان وزارت نفت تجمع کردند.

اخبار مرتبط

پیشنهادِ وزیر کشور؛کارتهای سوخت فعال شود

کنایه قاضی‌پور به محمود صادقی

مذاکره برای تنظیم قرارداد جهت پرداخت دیون زنجانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha