انحراف اتوبوس در اتوبان قم - تهران حادثه آفرید

انحراف اتوبوس در اتوبان قم - تهران حادثه آفرید

به گزارش سراج24،یک دستگاه اتوبوس که از آبادان به سمت تهران در حرکت بود در ساعت ۳ بامداد امروز یکشنبه در کیلومتر ۴۰ آزادراه قم - تهران از جاده منحرف شد که این حادثه ۱۴ نفر مجروح بر جای گذاشت.

بر اساس این گزارش با وقوع این حادثه بلافاصله چهار دستگاه اورژانس از قم به محل حادثه اعزام شدند که چهار مجروح به مراکز درمانی منتقل و ۱۰ مجروح هم در محل به شکل سرپایی مداوا شدند.

این اتوبوس اسکانیا بعد از برخورد با تیر چراغ برق و گاردریل با عبور از باند مخالف از جاده خارج شده است که علت اولیه این حادثه خواب آلودگی و خستگی راننده عنوان شده است.

فرشته آهنین مانع قطع دست یک راننده شد

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی قم، در حادثه‌ای دیگر که قبل از ظهر یکشنبه رخ داد، واژگونی خودرویی در محور قم - اراک منجر به مصدومیت شدید راننده خودرو شد که پس از این حادثه عوامل اورژانس ۱۱۵ قم به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.

با توجه به له شدگی دست راست این راننده از ناحیه بازو، به سرعت بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم به محل حادثه اعزام تا مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل کند.

پس از این انتقال و انجام مراحل اولیه درمان و ضمن هماهنگی با اورژانس کشور، بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم مجدد به پرواز درآمد و این مصدوم را به منظور پیوند دست به بیمارستان امام خمینی(ره) اعزام کرد.

دقایقی قبل مجروح توسط بالگرد اورژانس، بیمارستان شهید بهشتی را به مقصد بیمارستان امام(ره) تهران به امید پیوند موفق دست ترک کرد که با سرعت عمل کادر پروازی و عوامل اورژانس ۱۱۵ قم همراه بود.


منبع:مهر

اخبار مرتبط

توزیع غذای نذری بین بیماران کرونایی

نمایشگاه عکس تعزیه در نگارگذر فرهنگ قم بر پا شد

جمهوری اسلامی هرگونه توطئه دشمنان را قاطعانه پاسخ می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha