سجادی :

دولت به جای فرافکنی و حاشیه‌سازی به معیشت و مشکلات اقتصادی مردم بپردازد/ اولویت دولت رسیدگی به خواسته‌های مردم است نه دامن زدن به حاشیه‌ها

دولت به جای فرافکنی و حاشیه‌سازی به معیشت و مشکلات اقتصادی مردم بپردازد/ اولویت دولت رسیدگی به خواسته‌های مردم است نه دامن زدن به حاشیه‌ها

به گزارش سراج24،سیدکمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برخی فرافکنی‌های دولت در موضوعات حاشیه‌ای به جای رسیدگی به مسائل و مشکلات معیشتی مردم گفت: در کشور یک‌سری اولویت‌ها وجود دارد که در آن خواسته‌های مردم مطرح است. مثلاً در حوزه‌های اقتصاد، اشتغال و فرهنگی که دولت باید با توجه به نیازهای مردم پاسخگو باشد.

وی افزود: پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای مانند لغو کنسرت‌ها و سخنرانی‌ها در مقابل مطالبات مردم بسیار ناچیز است زیرا اگر فلان‌ سخنرانی لغو شود بدون اینکه غوغاسازی صورت گیرد به راحتی می‌شود آن را حل کرد در حالی که مشکلات اقتصادی، معیشتی، فرهنگی و اجتماعی مردم بسیار زیاد است و باید دولت بیشتر تمرکز خود را بر روی این موضوعات بگذارد تا اینکه بخواهد به حواشی بپردازد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: پرداختن دولت به این موضوعات حاشیه‌ای نه به نفع خود دولت است و نه به نفع مردم و کشور زیرا برخی نهادها هم در این زمینه باید اقداماتی را انجام دهند که در نهایت خواسته‌های مردم مطالبه شود نه اینکه به حاشیه‌ها دامن بزنند.

سجادی در پایان خاطرنشان کرد: دولت در این مدت باقی مانده از عمرش باید به وضعیت معیشت مردم بپردازد نه اینکه وقت خود را صرف دامن زدن به حاشیه‌ها کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

کلیپ نوشت| بازی با جان مردم در طرح فاصله گذاری هوشمند

فیلم| دوگانه قرنطینه و معیشت

نئولیبرالیسم در پس فاجعه تیان آنمن

0 نظر

ارسال نظر

capcha