سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائر پیاده امام رضا(ع):

۵۵۰۰ زائر پیاده وارد مشهد شدند؛ ۷۲۰۰۰ نفر در مسیر/ کمبود شدید برخی اقلام دارویی و غذایی

۵۵۰۰ زائر پیاده وارد مشهد شدند؛ ۷۲۰۰۰ نفر در مسیر/ کمبود شدید برخی اقلام دارویی و غذایی

به گزارش سراج24، حسین رضایی درباره آخرین آمار ورود زائران پیاده امام رضا (ع) اظهار داشت: تاکنون 5500 زائر پیاده وارد مشهد شده‌اند و 72 هزار نفر از محورهای خراسان شمالی و جنوبی در مسیر پایتخت معنوی ایران هستند.

وی افزود: این زائران از 19 استان کشور با پای پیاده و در قالب 468 کاروان برای عرض تسلیت خدمت علی بن الموسی الرضا(ع) و شرکت در مراسم سوگواری دهه آخر صفر به سمت مشهدالرضا رهسپار شده‌اند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائر پیاده امام رضا(ع) با اشاره به خدمت‌رسانی 260 ایستگاه صلواتی به زائران پیاده در محورهای منتهی به مشهد مقدس، تصریح کرد: تعداد این ایستگاه‌ها با مشارکت خودجوش مردم در حال افزایش است. برخی از شهروندان در محور قوچان و نیشابور، کانتینرهای شخصی خود را به‌صورت ایستگاه صلواتی درآورده و از زائران پذیرایی می‌کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: اقلام دارویی و برخی مواد غذایی نظیر گوشت، مرغ و برنج از مهم‌ترین نیازها و کمبودهای شدید ایستگاه‌های خدمت‌رسان به زائران پیاده علی بن الموسی الرضا(ع) است.

وی درباره نحوه کمک‌رسانی مردم به ایستگاه‌های صلواتی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت زائران پیاده و یا تماس با شماره 54-33411052  کمک‌های خود را به شماره حساب‌های مدنظر واریز کنند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزاران زائر پیاده امام رضا(ع) افزود: از مردم عزیز خواهشمندیم از توزیع شخصی اقلام و کمک‌های خود در جاده‌ها خودداری کنند و حتما با هماهنگی ایستگاه‌های صلواتی در این زمینه اقدام کنند.

اخبار مرتبط

موشن گرافیک | چرا اربعین کربلا نریم!؟

آخرین وضعیت امدادرسانی‌ها به مناطق زلزله زده کشور

هنوز هیچ آمار رسمی درباره‌ی تلفات جانی سقوط هواپیما به ما گزارش نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha