پراید سرقتی در پارکینگ ساختمان اجاره‌ای بود

 پراید سرقتی در پارکینگ ساختمان اجاره‌ای بود

به گزارش سراج24،شامگاه 25 آبان ماه جاری زنی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد خودروی پرایدش در خیابان 218 شرقی تهرانپارس دزدیده شده است، پس از این تماس، مأمور انتظامی کلانتری 126 تهرانپارس در محل اعلام خبر حاضر شد و شکایت این زن را ثبت کرد.

پس از ثبت شکایت زن جوان، پرونده این سرقت به دادسرای ناحیه 34 تهران ارجاع شد و با دستور قاضی عموزاد؛ بازپرس شعبه چهارم این دادسرا، تیمی از مأموران اداره آگاهی برای بازداشت سارق و کشف خودروی مسروقه دست به کار شدند.

تلاش برای یافتن خودروی مسروقه ادامه داشت تا اینکه پیش از ظهر 26 آبان ماه جاری (یک روز پس از سرقت خودرو) شاکی پرونده برای اجاره کردن خانه به همراه دختر و دامادش به یک بنگاه معاملات مسکن در تهرانپارس مراجعه کردند و صاحب بنگاه آدرس یک آپارتمان در خیابان 216 غربی تهرانپارس را به شاکی پرونده داد، حدود ساعت 11:30 آن روز شاکی برای بازدید آن خانه وارد ساختمان شد و به محض ورود به ساختمان، پراید به سرقت رفته‌اش را در پارکینگ آنجا مشاهده کرد و به سرعت پلیس را در جریان کشف خودرو مسروقه‌اش قرار داد.

لحظاتی بعد تیمی از مأموران انتظامی به ساختمان مذکور رفتند و دقایقی بعد با کمک اهالی ساختمان متوجه شدند مرد چهل ساله‌ای که از اعضای ساختمان و در آنجا بدنام است، خودرو مسروقه را به پارکینگ آپارتمان منتقل کرده، با کشف این سرنخ مأموران به سرعت به واحدی که سارق در آنجا سکونت داشت، رفتند و با دستور قضایی وی را بازداشت کردند، همچنین از منزل سارق خودروی پراید، مقدار زیادی لوازم خودرو کشف و ضبط شد.

سارق خودرو پراید که سابقه کیفری در پرونده خود دارد، پس از بازداشت با دستور بازپرس پرونده در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفته است و تحقیقات بیشتر برای کشف دیگر جرایم احتمالی وی ادامه دارد.

اخبار مرتبط

راهکارهای «پلیس فتا» برای ارتقاء امنیت ایمیل‌ها

دستگیری یک همکلاسی بخاطر سواستفاده از اکانت واتساپ

کانال تلگرامی داروی کرونا توسط پلیس فتا منهدم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha