عضو شورای شهر مشهد :

مسؤولان باید فضای مشهد را از فضاسازی انتخاباتی دور کنند/ تحریف قیام عاشورا و اهانت به امام رضا (ع) توسط علی مطهری باعث ناراحتی مردم مشهد شده است

مسؤولان باید فضای مشهد را از فضاسازی انتخاباتی دور کنند/ تحریف قیام عاشورا و اهانت به امام رضا (ع) توسط علی مطهری باعث ناراحتی مردم مشهد شده است

به گزارش سراج24،محمود عامری فرد با انتقاد از تحریف قیام عاشورا توسط علی مطهری در دهه آخر صفر و برگزاری میتینگ سیاسی در مشهد هم‌زمان با اربعین و عزاداری مردم متدین مشهد اظهار داشت: این امر سبب شده تا مردم ولایتمدار و دین‌دار مشهد از اجرای چنین برنامه‌ها و اقداماتی ناراحت شوند.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های مذهبی با هدف تحلیل درست و واقعی قیام عاشورا در دهه آخر صفر ایرادی ندارد، بیان کرد: با توجه به کارنامه فعالیت‌ها و سخنرانی‌های گذشته علی مطهری در مشهد و سایر شهرهای کشور، به نظر می‌رسد برگزاری برنامه‌های سخنرانی وی بیشتر برای تحریف قیام عاشورا و فضاسازی سیاسی در قالب میتینگ‌های سیاسی است.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد به دور شدن از فضاسازی سیاسی و انتخاباتی مشهد 2017 توسط مسؤولان سیاسی و دولتمردان تأکید کرد و گفت: مشهد 2017 فرصت مناسبی است که به‌ دور از هرگونه فضاسازی سیاسی، پیام واقعی اسلام به جهانیان معرفی شود.

عامری‌فرد با ابراز تقدیر و تشکر از مقامات عالی دستگاه قضایی خراسان رضوی نسبت به اقدام سریع و جلوگیری از برگزاری برنامه سخنرانی علی مطهری در مشهد اضافه کرد: من از مسؤولان سیاسی استان که مجوز برگزاری این برنامه را دادند تعجب می‌کنم و حال سؤال اینجاست که آیا آن‌ها پیش‌بینی نکردند که برگزاری چنین برنامه‌ای چه نتایج و عواقبی در مشهد دارد؟

وی افزود: متأسفانه در دورانی که دشمن از طریق فعالیت‌ها و تشکیل گروه‌های غیر اسلامی اقدام به ایجاد اسلام هراسی در جهان می‌کند، مسؤولان مشهد به‌ویژه فعالان سیاسی این شهر به‌عنوان بزرگ‌ترین کلان‌شهر مذهبی جهان و عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 به فکر ایجاد فضایی آرام برای انتقال پیام اسلام به دنیا باشند اما متأسفانه نه‌تنها این امر ایجاد نشده بلکه به فضایی تبدیل گردیده که برخی از مسؤولان به خود اجازه می‌دهند به بزرگان شهر ما همچون آیت‌الله علم‌الهدی اهانت کنند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد با طرح سؤالی مبنی بر اینکه امثال علی مطهری با دفاع از منتسبین به فتنه، آیا در این شأن و مقام هستند که نسبت به سخنان مقام معظم رهبری واکنش نشان داده و سخنان ایشان را نقد کنند؟ تأکید کرد: در حال حاضر سؤال اینجاست که چرا علی مطهری با زیرسؤال بردن نماینده ولی‌فقیه در مشهد یا سایر شهرهای کشور برای ایجاد فضاسازی سیاسی و انتخاباتی تلاش می‌کند؟

عامری با اشاره به اینکه چه کسی می‌تواند این اهانت‌ها به نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی و مردم دین‌مدار مشهد را پاسخگو باشد، اضافه کرد: من از مسؤولان سیاسی مشهد خواهشمندم از ایجاد فضای سیاسی و پرتنش هم‌زمان با آغاز انتخابات ریاست جمهوری و فعالیت‌های مشهد در رخداد بزرگ و فرهنگی 2017 جلوگیری کنند.

منبع:فارس

اخبار مرتبط

بازار مشهد در سوگ سردار

کینه سران فراکسیون امید از سران فراکسیون مستقلان عامل حذف مطهری!

واکنش های متفاوت نمایندگان اصولگرا و اصلاح طلب به حذف مطهری از هیئت رئیسه

0 نظر

ارسال نظر

capcha