۳ تغییر مدیریتی در صنعت آب کشور در هشتمین ماه سال

 ۳ تغییر مدیریتی در صنعت آب کشور در هشتمین ماه سال

به گزارش سراج24، صنعت آب کشور اگرچه اقتصادی ناکارآمد دارد و صنعتی زیان ده محسوب می شود اما یکی از گسترده ترین صنایع کشور است، چرا که نیاز حیاتی ما به آب موجب شده این صنعت با یارانه دولتی و استقراض و بدهی به طور گسترده به فعالیت خود ادامه دهد اما این صنعت از حالت پویایی و فعالیت مطلوب، فاصله معناداری دارد.

تعیین مدیرانی که بتوانند در شرایط اقتصاد ناکارآمد این صنعت، پروژه ها و نیازهای آبی کشور را در محدوده تحت پوشش مدیریتی خود کنترل و ساماندهی کنند، به یکی از فاکتورهای جداناشدنی صنعت آب در طی دو دهه اخیر تبدیل شده است. حال آنکه برخی مدیران آبی کشور از این آزمون سربلند بیرون می آیند و برخی نمی توانند هماهنگی مطلوبی بین ناکارآمدی اقتصاد آب و ضرورت پوشش نیازهای آبی منطقه خود ایجاد کنند.

در طی هشتمین ماه سال، سه تغییر مدیریتی در سطح صنعت آب کشور اعمال شد و مدیرانی در استانهای گیلان، ایلام و خراسان شمالی جای خود را به مدیرانی جدید دادند.

در استان گیلان، هجدهم آبان ماه با حکم «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، «سید محسن حسینی سالکده» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان گیلان منصوب شد.

در استان ایلام، هفدهم آبان ماه با حکم «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، «نورالله تیموری» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام منصوب شد.

در استان خراسان شمالی، اول آبان ماه با حکم «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، «حمید روشن روان» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان شمالی منصوب شد.

پرونده انتصابات صنعت آب در آبان ماه با اعمال این سه تغییر بسته شد و از امروز رصد کار مدیران این صنعت در ماه پایانی پاییز آغاز شد.

اخبار مرتبط

رئیس جمهور دی ماه به استان گیلان سفر می‌کند

دستور ادامه ساخت سد شفارود گیلان صادر شد/شورای عالی آب: محیط زیست ممانعت نکند

ژاپنی ها فاضلاب یک روستا در گیلان را درجا تصفیه می کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha