تجری :

اصرار آمریکایی‌ها بر تحریم علیه ایران بیدارگر غفلت‌زدگان خواهد بود

 اصرار آمریکایی‌ها بر تحریم علیه ایران بیدارگر غفلت‌زدگان خواهد بود

به گزارش سراج24، فرهادتجری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای‌اسلامی ،با اشاره به مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر تمدید تحریم‌ها علیه ایران، اظهار کرد: اگر بنا باشد آمریکایی‌ها حرکتی علیه جمهوری‌اسلامی انجام بدهند برایشان پرهزینه خواهد بود.

وی افزود:آمریکایی‌ها دیگر مانند گذشته نمی‌توانند جامعه جهانی در ضدیت علیه ایران با خود همراه کنند.

تجری با اشاره به رهنمودهای رهبری در طول دوران مذاکرات هسته‌ای با 1+5،خاطر نشان کرد: رهبرانقلاب از ابتدای مذاکرات بر عهد شکنی و عدم صداقت آمریکایی‌ها تأکید داشتند.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با بیان اینکه ما در مذاکرات هسته‌ای حسن نیت خود را به دنیا نشان داده‌ایم،گفت:ما سعی کردیم تا تمام بهانه‌هایی را که طرف مقابل داشت برطرف کنیم و در چارچوب حقوق بین الملل تلاش کردیم، ایران هراسی و تبلیغات منفی طرف مقابل را خنثی کنیم.

وی افزود: اما امروز شاهد آن هستیم که علی رغم تمام تلاش‌های صورت گرفته آمریکایی‌ها با بداخلاقی و بد عهدی به هیچ وجه پایبند به معاهدات بین المللی نیستند و بیش از این هم از نطام استکباری آمریکا انتظار نمی‌رفت.

تجری بابیان اینکه این اقدام آمریکا باعث افزایش انسجام درونی ما خواهد شد،تصریح کرد: اقدام آمریکا در تمدید تحریم ها علیه ایران باعث پررنگ‌تر شدن روحیه استکبار ستیزی ملت ما می‌شود و برای  آنهایی که در داخل کشور از روی غفلت دل به وعده‌های آمریکا بسته بودند مشخص می‌شود که آمریکا عهد شکن و اولین ناقض حقوق بین الملل است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90، گفت: تمدید تحریم‌های 10 ساله ایران از سوی آمریکا نشان داد که ما همچنان باید برای پیشرفت کشور به ظرفیت‌های داخلی تکیه کنیم و چشم امیدی به بیگانه نداشته باشیم زیرا این نگاه غلط است.

اخبار مرتبط

نماز جمعه باید محور اتحاد شهرها و استان‌های کشور باشد

سران برخی کشورهای همسایه گول رژیم توخالی صهیونیستی را نخورند

کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور افغانستان شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha