تردید انصاری‌فرد برای پیوستن به تیم المپیاکوس + عکس

 تردید انصاری‌فرد برای پیوستن به تیم المپیاکوس + عکس

به گزارش سراج24،کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس با درخشش بی‌نظیر در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان نظر بسیاری از تیم‌های این کشور و باشگاه‌های اروپایی از جمله آژاکس آمستردام، پی اس وی آیندهوون و المپیک مارسی فرانسه را جلب کرده است.

در این میان رادیو ورزش یونان در سایت رسمی خود پیرامون پیشنهاد باشگاه المپیاکوس آتن به کریم انصاری فرد نوشته است: به نظر می‌رسد کریم انصاری‌فرد در میان بسیاری از پیشنهادهای رسیده به پیشنهاد باشگاه  المپیاکوس بسیار جدی فکر می‌کند.

این سایت یونانی در ادامه خبر خود آورده است: کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس برای ادامه حضور در سوپر لیگ یونان دچار شک و تردید شده و همین مسئله باعث سردرگرمی او در بررسی پیشنهاد باشگاه پانیونیوس است.

هدف اول انصاری‌فرد انتقال به لیگ بهتر اروپایی در فصل آینده است و  اعتقاد دارد که موقعیت و درخشش فعلی او در پانیونیوس در یک تیم دیگر یونانی تکرار نخواهد شد.

در این میان باشگاه پانیونیوس قصد دارد تا ماه ژانویه 2017 وضعیت تمدید قرارداد انصاری‌فرد را مشخص کند و در صورت عدم توافق لازم به دنبال جایگزین مهاجم ایرانی خود خواهد بود.

اخبار مرتبط

زمانی برای قدرت‌نمایی کریم در آلمان

واکنش المپیاکوس به پیشنهادهای انصاری‌فرد

جهانبخش: انسان معتقدی هستم

0 نظر

ارسال نظر

capcha