انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ - آسیا

کره‌جنوبی به سختی از سد ازبکستان عبور کرد/ ایران صدرنشین ماند

کره‌جنوبی به سختی از سد ازبکستان عبور کرد/ ایران صدرنشین ماند

به گزارش سراج24 ، تیم ملی فوتبال کره جنوبی در چارچوب دیداری از هفته پنجم مرحله انتخابی مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 در قاره آسیا از ساعت 14:30 امروز (سه‌شنبه - به وقت تهران) در خانه‌اش میزبان ازبکستان بود که در پایان، کره‌ای‌ها موفق شدند با حساب 2 بر یک از سد حریف قدرتمند خود عبور کنند.

این دیدار که در کره برگزار شد، با برتری ازبکستان در نیمه اول به اتمام رسید. تنها گل این نیمه را بیکماجف در دقیقه 25 به سود ازبکستان به ثمر رساند.

در نیمه دوم، کره‌ای‌ها بازی بهتر و تهاجمی‌تری را از خود بروز دادند و موفق شدند با گلزنی نام‌تائه‌هی در دقیقه 67 و کوجاچئول 86 مقابل ازبکستان به برتری برسد. این پیروزی برای کره به سختی رقم خورد.

همچنین استقبال تماشاگران کره‌ای از این بازی چندان زیاد نبود که این مسئله را می‌توان به پای عملکرد نه چندان جالب کره جنوبی در این گروه تا اینجای کار نوشت.

با این پیروزی، کره‌جنوبی 10 امتیازی شد و به رده دوم جدول گروه A مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2018 در قاره آسیا صعود کرد. ایران (تا قبل از اتمام دیدارش مقابل سوریه) با کره هم‌امتیاز است اما به خاطر تفاضل گل بهتر، همچنان صدر جدول گروه را در اختیار دارد. ازبکستان نیز با 9 امتیاز به کار خود در دور برگشت ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط

نتایج ملی پوشان کشتی فرنگی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا

نکات فنی در اختیار دوومیدانی کاران قرار گرفت

کره جنوبی _ چین + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha