رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:

صحبت‌ها و اهانت‌های اعلمی در دانشگاه گرگان محکوم است

 صحبت‌ها و اهانت‌های اعلمی در دانشگاه گرگان محکوم است

به گزارش سراج24،علی نجفی‌نژاد اظهار داشت: هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی براساس درخواست انجمن اسلامی دانشجویان درباره برگزاری مناظره با موضوع فساد و ریشه‌های آن در کشور با حضور آقایان حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و آقای اعلمی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی موافقت کرد.

وی با محکوم کردن سخنان آقای اعلمی افزود: متاسفانه وی در صحبت‌های خود مطالبی خارج از چارچوب موضوع مناظره بیان کردند، در واقع از نحوه بیان سخنان و پراکنده‌گویی‌های وی این‌گونه استنباط می‌شود که وی از موقعیت ایجاد شده در یک برنامه دانشجویی در دانشگاه معتبری مانند دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به نحوی ناشایست سوءاستفاده کردند.

وی در ادامه افزود: سخنان و یادآوری‌های حجت‌‌الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم و ارائه پاسخ‌های مستدل و محکم وی به شبهات گفته شده از سوی آقای اعلمی، تاثیرگذار بود به نحوی که در همان جلسه سخنان آقای اعلمی محکوم شد.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به این که هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاه در نخستین فرصت تشکیل جلسه داد و مطالب ایراد شده از سوی آقای اعلمی را محکوم کرد، تصریح کرد: موضوع رسیدگی به سخنان گفته شده، در این مناظره از سوی مراجع قانونی و ذیصلاح در حال پیگیری است.

نجفی‌نژاد با اشاره به متناقض‌گویی و غیرمنطقی بودن سخنان آقای اعلمی گفت: رهبری حضرت امام خمینی(ره) در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و تلاش‌های مقام معظم رهبری، شهدا و مردم در ادامه راه این انقلاب بر کسی پوشیده نیست و اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد ناشی از بی‌خردی و بی‌تدبیری‌هاست و همه ما مدیون خون شهدا هستیم و تداوم انقلاب ناشی از  حرمت خون آنان است.

وی اظهار کرد: مردم بارها نشان داده‌اند در هیچ شرایطی از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله نخواهند گرفت و راه استکبار ستیزی حضرت امام خمینی(ره) را با صلابت و استوار ادامه خواهند داد.

نجفی‌نژاد اظهار کرد: در شرایط کنونی، همه مردم به خصوص قشر دانشگاهی پیرو منویات مقام معظم رهبری هستند و با همه قوا و ظرفیت در زمینه جهاد علمی و تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان وظیفه خود می داند در راستای قوانین موجود، شرایط پرورش جوانان این مرز وبوم را در قالب برگزاری برنامه‌های فاخر فرهنگی و اجتماعی و سیاسی فراهم آورد تا زمینه‌ساز حضور این عزیزان در جامعه آینده باشیم.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

آقای اردوغان! اطرافیان‌تان به شما خیانت کردند

خواب مسئولان سفارت ایران در فرانسه/ چرا پیام رهبری در سایت سفارت دیر منتشر شد؟

دهن‌کجی سفیر آلمان در تهران به مسلمانان + عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha