معاون نیروی انتظامی خوزستان:

آخرین جزئیات حادثه گروگانگیری شب گذشته در ملاثانی/فرد گروگانگیر معتاد بود و هیچ خواسته‌ای نداشت

آخرین جزئیات حادثه گروگانگیری شب گذشته در ملاثانی/فرد گروگانگیر معتاد بود و هیچ خواسته‌ای نداشت

به گزارش سراج24، سرهنگ علی قاسم‌پور، درباره آخرین اخبار از گروگان‌گیری شب گذشته در شهر ملاثانی اظهار داشت: شب گذشته با تدابیر پلیس مسافران و راننده اتوبوسی که توسط فرد مهاجم گروگان گرفته شده بودند آزاد شدند و گروگان‌گیر نیز در حال حاضر تحت تعقیب نیروی انتظامی است.

وی در پاسخ به سوالی در زمینه انگیزه احتمالی گروگان‌گیر با اشاره به معتاد بودن وی گفت: شامگاه گذشته این شخص خواسته‌ای از ما نداشت اما به محض دستگیری برای مشخص شدن انگیزه‌های احتمالی از وی بازپرسی به عمل می‌آید.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان همچنین درباره عکس منتشر شده در فضای مجازی از فرد گروگان گیر بیان کرد: برای انتشار رسمی عکس در رسانه‌ها کسب مجوز از مقامات قضایی لازم است و عکسی را نیز که در حال حاضر از وی منتشر شده را ندیده‌ام.

فرمانده انتظامی خوزستان نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران تصریح کرد: براساس شواهد و اطلاعات ما فرد گروگانگیر به لحاظ روانی و روحی مشکل داشته و استعمال مواد مخدر نیز داشته و این موضوعات سبب شده این کار را انجام دهد.

سردار اسحاقی گفت: با سعه صدر نیروهای انتظامی و با کمک مردم شهر ملاثانی این فرد از اتوبوس خارج شد و در نتیجه گروگانها بدون اینکه آسیبی به آنها برسد، آزاد شدند.

اخبار مرتبط

خون شهدا بهترین سند برای حقانیت و مظلومیت نظام است

پلیس مثل خون در رگ‌های جامعه جریان دارد

مدافعان سلامت در سنگر مقابله با کرونا مانند دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha