نوش‌آبادی خبر داد

عدم تغییرات مدیریتی در وزارت ارشاد/ برگزاری کنسرتها براساس سیاست‌های گذشته

 عدم تغییرات مدیریتی در وزارت ارشاد/ برگزاری کنسرتها براساس سیاست‌های گذشته

به گزارش سراج24،حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در خصوص برخی از حواشی این سازمان پاسخگو بود. 

وی در این بازدید گفت: در حوزه موسیقی و سینما چارچوب، ضوابط و سیاست‌های تعیین شده را ادامه می‌دهیم و هر زمانی که فضا مناسب بود و هزینه‌تراشی بیش از حد برای فرهنگ کشور نداشتیم آن را اجرایی می‌کنیم. 

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اخبار جابه‌جایی برخی از معاونان وزارت ارشاد گفت: تغییرات موضوع بحث این وزارت و شخص وزیر نبوده و نیست بلکه توسعه در سرعت‌بخشی فعالیت‌های پیش رو اولویت صالحی‌امیری است. 

نوش‌آبادی درباره سیاست‌های وزیر جدید درباره اجرای موسیقی و کنسرت در شهرهای مذهبی گفت: سیاست‌های وزیر کماکان همانند دوران گذشته است و ملاحظات گذشته براساس موقعیت‌های محیطی و زمانی انجام می‌شود و براساس نظرات شخصی و سلیقه افراد تصمیم‌گیری نمی‌شود.

وی درباره بازگشت و ادامه فعالیت هنرمندان سینما و تلویزیون به ایران توضیح داد: اگر این هنرمندان از نظر مسائل اخلاقی، سیاسی و امنیتی جزمی مرتکب نشده باشند مانعی برای بازگشت و ادامه فعالیت آنها وجود ندارد.  ا بارها اعلام کرده بودیم که فریب این سراب‌ها را نخورد و همواره نگاه جمهوری اسلامی ایران با نگاه رأفت بوده اما هیچ فرش قرمزی پهن نمی‌کنیم و در صورت بازگشت و عدم ارتکاب به جرمی می‌توان ادامه فعالیت دهند.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

فیلم‌های استراتژیک فجر ۳۹؛ از تریلر سیاسی و دفاع مقدس تا قهرمانی و کودک و نوجوان

روایتِ طالب‌زاده از فقدان فیلم حضرت زهرا(س)

«عمار» آلترناتیو «فجر» نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha