ترامپ و کلینتون طلا را گران کردند

 ترامپ و کلینتون طلا را گران کردند

به گزارش سراج24، به نقل از رویترز، قیمت هر اونس طلا، امروز با 0.08 درصد افزایش به 1282 دلار و 30 سنت رسید. قیمت فلز زرد در جلسه قبل تا رقم 1277 دلار و 70 سنت پایین آمد. قیمت طلای آمریکا نیز امروز با 0.27 درصد افزایش به 1282 دلار و 80 سنت رسید.
ابهام در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و مشخص نبودن سرنوشت افزایش احتمالی نرخ بهره در ماه دسامبر موجب افزایش تقاضا برای طلا و نقره در آمریکا شده است.
ارزش دلار در آسیا روز سه شنبه ثابت بود و افزایش های به دست آمده در جلسه گذشته به دلیل افزایش احتمال پیروزی هیلاری کلینتون را حفظ کرد.
آخرین برآورد پروژه استیتس آو نیشن رویترز و ایپسوس نشان می دهد که شانس هیلاری کلینتون برای شکست دونالد ترامپ به حدود 90 درصد رسیده است.
بر اساس تحقیقی که نتایج آن روز دوشنبه منتشر شد، احساس سرمایه گذاری در حوزه یورو در ماه نوامبر بهتر شده و به بالاترین سطح در سال جاری رسیده است. بدین ترتیب فشارها بر بانک مرکزی اورپا برای انبساطی تر کردن سیاست پولی اش کاهش یافته است.
اکثریت سیاستگذاران بانک مرکزی ژاپن معتقدند تقویت انتظارات تورمی زمان خواهد برد. این نگرش نشان دهنده تردیدها در مورد موثر بودن سیاست جدید پولی بانک مرکزی ژاپن با هدف دستیابی به تورم 2 درصدی است.
حجم ذخایر طلای چین در پایان ماه اکتبر به 59.24 میلیون اونس رسید که بالاتر از 59.11 میلیون اونس یک ماه پیش بود.

اخبار مرتبط

تصمیم ترامپ بر اقتصاد کشور تاثیرگذار نیست

بلومبرگ: تحریم نفت ایران عملی می شود

پشت پرده فعالیت های انتخاباتی سیف در بانک مرکزی /آیا سیف میتواند برای روحانی دلبری کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha