روحانی چهارشنبه هفته آینده به کرج می‌رود

روحانی چهارشنبه هفته آینده به کرج می‌رود

به گزارش سراج24 ، جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور تشکیل شد و در آن راههای ایجاد شتاب در روند توسعه و پیشرفت و موانع و مشکلات استان بویژه در حوزه حمل و نقل و ترافیک بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در این جلسه که روز سه شنبه با حضور وزرای راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی،علوم، تحقیقات و فناوری، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، رییس سازمان برنامه و بورجه کشور، رییس بانک مرکزی و معاون اجرایی رییس‌جمهوری و استاندار البرز برگزار شد، پس از ارایه گزارشی از برنامه‌ها و پروژه‌های هر کدام از دستگاه‌های اجرایی، روند توسعه شتابان استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برطرف کردن مشکل استان البرز در حوزه حمل و نقل و ترافیک، مهمترین محور و موضوع اصلی این جلسه بود که پس از بررسی های انجام شده، در خصوص راههای رفع این معضل با تقویت بخش راه‌سازی و راه آهن تصمیم‌گیری شد.

در جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان البرز همچنین نیازهای مردم استان البرز در بخش‌های بهداشت و درمان‌، ارتباطات و حوزه‌های مرتبط با آن، صنعت، مسایل زیست محیطی، گاز رسانی به مناطق محروم و روستاها و موضوعات فرهنگی و ورزشی مورد بحث و بررسی دقیق قرار گرفت.

رییس‌جمهوری قرار است چهارشنبه بیست و ششم آبان ماه در قالب سفر کاروان تدبیر و امید به استان البرز سفر کند.

اخبار مرتبط

علاج مشکلات کشور تشکیل دولت جوان حزب‌الهی است

رابطه مالی دولت و نفت باید از درصد دلاری به مبلغ ریالی تغییر یابد

آقای روحانی به جای رفع تحریم‌های آمریکا به فکر حفظ برجام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha