مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان اعلام کرد

آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» در روسیه و عراق از ۲۰ آبان

آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» در روسیه و عراق از ۲۰ آبان

به گزارش سراج24 ، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» با اعلام این مطلب افزود: اکران فیلم «محمد رسول الله (ص)» در ترکیه با استقبال خوبی  همراه شده است و تاکنون 330 هزار نفر به تماشای فیلم نشسته اند و تعداد سالنهای نمایش دهنده فیلم به 400 سالن رسیده است .

وی ادامه داد :  از روز 27 آبان و با برگزاری مراسم فرش قرمز فیلم «محمد رسول الله»،اکران فیلم در داغستان روسیه آغاز می شود. در این مراسم رئیس جمهور منطقه خود مختار داغستان،مجید مجیدی و گروهی از عوامل فیلم حضور دارند و بدنبال آن اکران فیلم در روسیه ادامه پیدا می کند.

وی ادامه داد : قرار است فیلم «محمد رسول الله»  به دو شکل دوبله به زبان روسی و با زیر نویس به نمایش در بیاید.

صابری از اکران این فیلم در عراق خبر داد و افزود : شهر بغداد دو سالن سینما دارد که ظرفیت یکی از آنها هزار نفر است و از روز20 آبان ماه در دو سالن سینمایی در شهر بغداد فیلم به نمایش در می آید. همچنین با هماهنگی لازم و خرید تجهیزات قرار شده است که فیلم «محمد رسول الله» در سه شهر کربلا و نجف و اربیل  نیز با دوبله عربی و زیر نویس به نمایش در بیاید.

مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان با اشاره به اینکه بزودی اکران فیلم «محمد رسول الله» بصورت گسترده آغاز می شود، گفت : با یکی از بزرگرترین شرکتهای پخش در آسیا در حال مذاکره هستیم  و توافقات اولیه نیز برای نمایش فیلم  با دوبله و زیر نویس صورت گرفته است.

اخبار مرتبط

مستند جنجالی تروکاژ وارد «اکران مردمی آنلاین» شد.

اعلام آمادگی ۸ فیلم برای اکران نوروزی

اکران «دیدن این فیلم جرم است» تمرینی برای اکران مردمی «فجر۳۹» بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha