ادامه رقابت تنگاتنگ ترامپ و کلینتون در بازه ۳ روزه قبل از انتخابات

ادامه رقابت تنگاتنگ ترامپ و کلینتون در بازه ۳ روزه قبل از انتخابات

به گزارش سراج24، نتایج نظرسنجی‌های امروزِ پایگاه‌های رسانه‌ای و تحقیقاتی آمریکا نشان می‌دهند رقابت میان «هیلاری کلینتون» و «دونالد ترامپ» رقبای دموکرات و جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار نزدیک و غیر قابل پیش‌بینی شده است.

بر اساس نظرسنجی‌ که شبکه «فاکس نیوز» آمریکا آن را برگزار کرده‌است، کلینتون با 45 امتیاز از ترامپ که 43 امتیاز دارد پیشی گرفته است. «گری جانسون» نامزد حزب آزادی خواه با 5 امتیاز و «استین» نامزد حزب سبز آمریکا نیز با 2 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

بر اساس نظرسنجی‌ که خبرگزاری «ای‌بی‌اس نیوز» و پایگاه «واش پست ترکینگ» آمریکا آن را به صورت مشترک برگزار کرده‌اند، کلینتون با 47 امتیاز از ترامپ که 43 امتیاز دارد پیشی گرفته است. «گری جانسون» نامزد حزب آزادی خواه با 4 امتیاز و «استین» نامزد حزب سبز آمریکا نیز با 2 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

بر اساس نظرسنجی‌ که پایگاه های «آی‌بی‌دی» و «تی‌آی‌پی‌پی» آمریکا آن را به‌صورت مشترک برگزار کرده‌اند، کلینتون و ترامپ با کسب 44 امتیاز با یکدیگر برابرند و گری جانسون نامزد حزب آزادی خواه با 4 امتیاز و استین نامزد حزب سبز آمریکا نیز با 2 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

بر اساس نظرسنجی‌ که پایگاه «راسموسن ریپورتز» آمریکا آن را برگزار کرده‌است، کلینتون و ترامپ با کسب 44 امتیاز با یکدیگر برابرند و جانسون با 4 امتیاز و استین نیز با 1 امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

بر اساس نظرسنجی‌ که خبرگزاری «رویترز» و پایگاه «ایپسوس» آمریکا آن را به‌صورت مشترک برگزار کرده‌اند، کلینتون با 44 امتیاز از ترامپ که 37 امتیاز دارد پیشی گرفته است. «گری جانسون» نامزد حزب آزادی خواه با 6 امتیاز و «استین» نامزد حزب سبز آمریکا نیز با 2 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

بر اساس نظرسنجی‌ دو نفره ای که روزنامه «لس آنجلیس تایمز» و پایگاه «یو‌اس‌سی ترکینگ» آمریکا آن را به‌صورت مشترک برگزار کرده‌اند، ترامپ با 47 امتیاز از کلینتون که 43 امتیاز دارد پیشی گرفته است.

جدول آمار و اطلاعات مربوط به 4 نامزد انتخاباتی و میزان اختلاف آرای آن ها در نظرسنجی های مختلف


نمودار نتایج کلی نظرسنجی‌های 4 نفره (ترامپ/کلینتون/جانسون/استین)  پایگاه‌های معتبر آمریکایی ابتدا تا به امروز


نمودار نتایج کلی نظرسنجی‌های 2 نفره (ترامپ/کلینتون)  از ابتدا تا به امروز

انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا در روز سه‌شنبه 18 آبان ماه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق تا ۲ روز دیگر

جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی عراق

درگیری بر سر نتایج آراء در اقلیم کردستان عراق

0 نظر

ارسال نظر

capcha