عضو هیئت‌رئیسه مجلس :

حضور مستقیم «دانش‌آشتیانی» در فتنه ۸۸/«صالحی‌امیری» و «سلطانی‌فر» در فرهنگ و ورزش سابقه‌ای نداشتند

حضور مستقیم «دانش‌آشتیانی» در فتنه ۸۸/«صالحی‌امیری» و «سلطانی‌فر» در فرهنگ و ورزش سابقه‌ای نداشتند

به گزارش سراج24، سید امیرحسین قاضی زاده  اظهار داشت: دانش آشتیانی جزو چهره‌هایی است که به‌صورت مستقیم در جریان فتنه 88 حضور داشته و با توجه به این سابقه نباید اصلاً به‌عنوان گزینه پیشنهادی دولت معرفی می‌شد.

وی ادامه داد: همچنین جدای از این موضوع دانش‌آشتیانی به‌هیچ عنوان سابقه کار مدیریتی در حوزه آموزش و پرورش را نداشته و نمی‌توان به مدیریت و توانمندی وی در اداره امور فرهنگیان نیز اعتماد کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اظهار بی‌اطلاعی از نظر سایر نمایندگان در مورد گزینه‌های پیشنهادی دولت برای وزراتخانه‌های بدون وزیر در کابینه دولت، تصریح کرد: به‌غیر از "دانش‌آشتیانی" 2 گزینه معرفی شده دیگر نیز در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی سابقه‌ای نداشته و تطابقی بین فعالیت‌های آن‌ها و سمت‌های در نظر گرفته شده وجود ندارد.

قاضی زاده تأکید کرد: این افراد بیش از اینکه چهره‌هایی فرهنگی، ورزشی و یا حتی مدیر اجرایی باشند سابقه کار سیاسی و امنیتی داشته‌اند که با مسئولیت‌های آورده شده تطابقی ندارد.

وی ادامه داد: پرسش اصلی اینجا است که در آیا در میان طرفداران دولت افرادی متناسب‌تر و با سابقه بهتر وجود نداشته تا برای تصدی این 3 وزارتخانه به مجلس معرفی شوند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: در جلسه فردای فراکسیون ولایت نیز بنا بر این است که 3 وزیر پیشنهادی حضور پیدا کرده و به سؤالات نمایندگان پاسخ دهند.

اخبار مرتبط

مجلس پشت رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کند

مجلس با وام ازدواج ۷۰ میلیونی موافقت کرد

امیدوارم بتوانیم در مجلس برای رفع تبعیض‌های ناروا کاری کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha