سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء:

به آمریکا برای بمباران‌های به اصطلاح «خطا» هشدار می‌دهیم

به آمریکا برای بمباران‌های به اصطلاح «خطا» هشدار می‌دهیم

به گزارش سراج24 ، «سیدهاشم الموسوی» سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد که تمام گروه‌های مقاومت اسلامی در عملیات آزادسازی موصل شرکت می‌کنند.

«سیدهاشم الموسوی» محور اصلی عملیات بزرگ آزادسازی موصل را از سمت جنوب اعلام و آن را مهم‌تر و سخت‌تر از سایر محورها در جهت نفوذ به صفوف تروریست‌های داعشی توصیف کرد.

وی در این باره افزود: تسلط بر این محور، باعث قطع امدادرسانی و ارتباط بین تروریست‌های مستقر در عراق و سوریه خواهد شد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین با اشاره به موضع‌گیری بیگانگان درمورد این عملیات مهم بیان کرد: تهدیدات گروه‌های تروریستی و دولت ترکیه ما را از رسیدن به اهدافمان سست نخواهند کرد.

الموسوی با بیان اینکه "توطئه آمریکایی‌ها پایانی ندارد"، تاکید کرد: ما آن‌ها را از بمباران‌های به اصطلاح "خطا" برحذر می‌داریم و اجازه نمی‌دهیم موصل به یک منطقه حفاظت شده برای تروریست‌های تکفیری داعش تبدیل شود.

وی اضافه کرد: موصل یک شهر عراقی است و به غریبه‌ها و نفوذی‌های دشمن اجازه نمی‌دهیم که به بهانه مبارزه با تروریسم؛ آن را زیر سلطه خود در آورند.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در بخش دیگری از این بیانیه، هرگونه ارتباط افراد قومیت گرا ــ که فریاد انتقام جویانه سر داده‌اند ــ با رزمندگان تحت فرماندهی سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) در عملیات مذکور را رد کرد.

الموسوی در پایان خاطرنشان ساخت: عملیات ما برای تحقق اهداف میدانی آغاز شده که شعار آن نیز "وطن برای همه" است.

اخبار مرتبط

رایزنی آمریکا و عربستان درباره نویسنده سعودی

بن‌سلمان هزینه کدام را می‌دهد سازش یا مقاومت؟

کره شمالی چرا مذاکرات را نیمه‌کاره رها کرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha