اگر پیروز انتخابات شوم این نظام متقلب را اصلاح می‌کنم

ترامپ: اقدامات کلینتون تروریسم را در جهان گسترش داد

ترامپ: اقدامات کلینتون تروریسم را در جهان گسترش داد

به گزارش سراج24 ، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه آمریکا در اظهاراتی در فلوریدا گفت: داعش هم اکنون در 32 کشور حضور دارد و او (هیلاری کلینتون) هنوز می گوید من داعش را متوقف می کنم. او هیچ شانسی برای این کار ندارد. آنها [گروهک تروریستی داعش] آرزو می کنند هیلاری رئیس جمهور شود.

ترامپ افزود: هیلاری فردی است که اجازه شکل گیری و تحرک داعش را داد. سیاست خارجی هیلاری کلینتون تریلیون ها دلار از ثروت آمریکا را به کشورهای دیگر فرستاد. آنچه که وی انجام داد این بود که تروریسم را در سراسر جهان منتشر کرد. او داعش را رها کرد و آنها اکنون در عراق، سوریه، لیبی و به همین ترتیب در کشورما حضور دارند زیرا او اجازه داده است که شمار بیشتری از آوارگان سوری به کشور ما وارد شوند و ما نمی دانیم آنها تروریست هستند یا خیر؟ این همانند داستان اسب تروا است و ما باید جلوی این کار را بگیریم.

ترامپ گفت: هم اکنون روسیه از دولت سوریه حمایت می کند و ما یک میلیارد و 700 میلیون دلار به صورت نقدی به ایران پرداخت کرده ایم و سران کشور ما چقدر احمق هستند.

وی افزود: اگر شما خواهان چهار سال دیگر حکمفرمایی اوباما هستید. اگر شما خواهان این موضوع هستید که داعش برای چهار سال دیگر رشد کند و اگر شما خواهان رشد مالیات ها برای چهار سال دیگر هستید، اگر شما خواهان طرح بیمه خدمات درمانی اوباما که ما آنرا باطل و جایگزین خواهیم کرد، هستید پس به هیلاری کلینتون رای دهید اما مردم بدبخت خواهند شد. راه حل ریشه ای این است که رفاه اقتصادی را ایجاد کنیم و امنیت را به جامعه مان بازگردانیم و صداقت را به دولتمردان برگردانیم.

ترامپ تصریح کرد: یکی از مسائلی که من به طور مفصل درباره آن سخنرانی کرده ام به موضوع فساد دولتی باز می گردد. من طرحی را برای متوقف کردن آن ارائه کردم. رقیب من هیچ برنامه ای برای پایان دادن به فساد دولتی ارائه نکرده است زیرا وی تجسمی از فساد دولتی است.

وی افزود: کشور ما از صحنه جهانی بیرون رانده شده است. ارتش ما به پایان خود رسیده است و ما 20 تریلیون دلار بدهی داریم و این میزان بدهی کمتر از هشت سال و در دوران اوباما دو برابر شده است. ما قصد داریم شأن آمریکا را در جهان بار دیگر ارتقاء بخشیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: حتی زمانی که او (هیلاری کلینتون) خود را آماده حضور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می کرد در اسناد منتشر شده در سایت ویکی لیکس ایمیلی منتشر شد که براساس آن هیلاری کلینتون تلاش داشت 12 میلیون دلار از پادشاه مغرب دریافت کند تا هزینه های خود را تامین کند. هدف من تامین هزینه انتخاباتی خود خارج از سیستم سیاسی آمریکا است اما هیلاری کلینتون حاضر است که کاخ سفید را به هر کشوری که بیشترین قیمت را برای آن پرداخت کند، بفروشد. من امروز پیامی برای رای دهندگان آمریکایی دارم، این پیامی برای دموکرات ها و جمهوریخواهان و مستقل ها است. پیام من این است که ما تنها یک آمریکا داریم و قصد داریم که آمریکا همچنان اول باشد. من می دانم کشور ما در مسیر نادرست حرکت می کند و اتفاقات بدی برای آمریکا افتاده است.

ترامپ گفت: پیام من این است که اگر ما پیروز انتخابات شویم قصد داریم این نظام متقلب را اصلاح کنیم. این نظام یک نظام متقلب، فاسد و از هم گسیخته است. ما قصد داریم که این باتلاق فاسد را از واشنگتن تخلیه و دور کنیم.

وی در ادامه مدعی شد در نظرسنجی نشریه اینوستر بیزینس دیلی که دقیق ترین نظرسنجی را درباره انتخابات پیشین و دو انتخابات پیش از آن صورت داده بود به تازگی نشان داده است که ما با دو امتیاز بیشتر در سطح کشور پیشتاز هستیم.

ترامپ افزود: به تازگی در اوهایو، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی بوده ام و به شما می گویم که ما در این ایالت ها برنده خواهیم شد. ما شاهد هیجانی در سراسر کشور هستیم که آنها هرگز مشابه آنها را ندیده اند. رای گیری زودهنگام فردا شروع می شود و شما می توانید رای خود را به طور غیابی بدهید. رای خود را بدهید. اجازه بدهید رای گیری را آغاز کنیم. اعداد و آمار به دنبال خلق یک شگفتی در فلوریدا هستند. به حرف های رسانه ها توجه نکنید. اما با این وجود برخی از آنها آمار خوبی را نشان می دهند. اعداد و آمار به بهترین وجه می گویند که ما برای همیشه از دست هیلاری کلینتون راحت خواهیم شد.

اخبار مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق تا ۲ روز دیگر

جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی عراق

دختر ترامپ در آغوش نتانیاهو!+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha