ایکاردی باز هم به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد

ایکاردی باز هم به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد

به گزارش سراج24 ، داستان نادیده گرفته شدن مائورو ایکاردی توسط سرمربیان تیم ملی آرژانتین همچنان ادامه دارد چرا که نام او در فهرست تازه منتشر شده از ملی‌پوشان آرژانتین برای بازی‌های انتخابی جام جهانی 2018 در ماه نوامبر دیده نمی‌شود.

بازی بعدی آرژانتین در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، در خانه رقیب دیرینه بعنی برزیل است و مردان بائوسا پس از آن یک بازی سخت دیگر برابر کلمبیا دارند که بائوسا برای هیچ یک از این دو بازی به ایکاردی اعتماد نکرده است.

ایکاردی در فصول اخیر یکی از بهترین مهاجمان سری A بوده اما با این وجود نتوانسته نظر سرمربیان آلبی‌‌سلسته را جلب کند، اتفاقی که سبب شده فرضیاتی درباره وجود دست‌های پشت پرده از جمله مافیای لیونل مسی برای ممانعت از ورود کاپیتان نراتزوری شکل بگیرد.

ایکاردی در فصل جاری سری A، هشت بازی برای اینتر انجام داده و شش گل هم زده است هرچند او این اواخر با ماجرای درگیری شدیدش با هواداران، دردسرهای زیادی برای آبی‌و‌مشکی‌پوشان به وجود آورده است.

در حالی که بائوسا ایکاردی را نادیده گرفته، بازیکنان زیادی از سری A به اردوی آلبی‌سلسته احضار شده‌اند که آنها گونسالو ایگواین و پائولو دیلبالا از یوونتوس، لوکاس بیلیا کاپیتان لاتزیو و اور بانگار از اینتر هستند.

نفرات دعوت شده به اردوی آلبی‌سلسته به شرح زیر است:

دروازه‌بان‌ها: سرخیرو رومو(منچستریونایتد)، نائوئل گزمان(تیگرس)، گرونیمو رویی(رئال سوسیه‌داد)
مدافعان: فکندو رونکالیا(سلتاویگو)، پابلو زابالتا(منچسترسیتی)، گابریل مرکادو(سویا)، نیکلاس اوتامندی(منچسترسیتی)، امانوئل ماس(سن‌لورنزو)
هافبک‌ها: خاویر ماسچرانو(بارسلونا)، لوکاس بیلیا(لاتزیو)، گوئیدو پیزارو(تیگرس)، اور بانگا (اینتر)، نیکلاس گایتان(اتلتیکومادرید)، آنخل دی‌ماریا(پاری‌سن‌ژرمن)، خولیو بوفارینی(سن‌لورنزو)، انزو پرس(والنسیا)، مارکوس آکونیا(راسینگ)
مهاجمان: لیونل مسی(بارسلونا)، آنخل کورئا(اتلتیکومادرید)، لوکاس پراتو(اتلتیکومینیرو)، سرخیو آگوئرو(منچسترسیتی)، پائولو دیبالا و گونسالو ایگواین(یوونتوس)

تیم‌های آرژانتین و برزیل ساعت 4:15 صبح 21 آبان در شهر بلوهوریزونته به مصاف هم می‌روند. مردان بائوسا پنج روز پس از آن بازی هم میزبان کلمبیا خواهند بود.

اخبار مرتبط

پست اینستاگرامی مائور ایکاردی+تصویر

شکست سنگین اینتری ها در بازی خارج از خانه

خلاصه دیدار اینتر میلان و کیه وو + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha