هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا

برتری منچستریونایتد در شب احساسی اولدترافورد/شکست آلکمار در غیاب جهانبخش و تساوی پرگل رم

 برتری منچستریونایتد در شب احساسی اولدترافورد/شکست آلکمار در غیاب جهانبخش و تساوی پرگل رم

به گزارش سراج24،هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا با برتری منچستریونایتد و شکست آلکمار در غیاب علی‌رضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی این تیم به پایان رسید.

 در گروه اول، منچستریونایتد در خانه 4 بریک فنرباغچه را شکست داد. پوگبا در دقایق 31 ( از روی نقطه پنالتی) و 44، مارسیال در دقیقه 34 (از روی نقطه پنالتی) و لینگارد در دقیقه 48 برای منچستریونایتد گل زدند و تنها گل فنرباغچه در دقیقه 83 توسط رابین فان‌پرسی، بازیکن سابق منچستریونایتد به ثمر رسید.

 نکته جالب بازی، تشویق یکپارچه فان‌پرسی توسط هواداران منچستریونایتد پس از گشودن دروازه میزبان بود که حال وهوایی احساسی به بازی بخشید.

 در دیگر بازی گروه اول، فاینورد در خانه یک بر صفر تیم روسی زوریا را برد. در جدول، منچستریونایتد و فاینورد با 6 امتیاز در صدر قرار دارند. 

در گروه دوم، المپیاکوس 4 بریک آستانا را شکست داد  و یانگ‌بویز 3 بریک از سد آپوئل نیکوزیا گذشت.  در گروه سوم، ماینتس و اندرلشت به تساوی یک بریک رسیدند و سن‌اتین در خانه یک بر صفر گابالا را شکست داد.

 بازی‌های گروه چهارم با شکست 2 بریک آزدآلکمار هلند مقابل میهمانش مکابی در غیاب علیرضا جهانبخش و برتری 2 بریک زنیت در خاته داندلاک پیگیری شد. تیم جهانبخش با یک امتیاز پشت سر زنیت 9، داندلاک 4 ومکابی 3 امتیازی در قعر جدول قرار دارد.

 در گروه پنجم، رم و استریاوین به تساوی 3 بر 3 دست یافتند. الشعراوی در دقایق 19 و 34 و فلورنزی در دقیقه 69 برای رم و هولزهاوسر در دقیقه 19، پروکوپ در دقیقه 82 و کایوده در دقیقه 84 برای استریا گل زدند.  در دیگر بازی این گروه، آسترا 2 بریک ویکتوریا پلژن را برد.  در جدول، رم و استریای 5 امتیازی اول و دوم هستند.

 در گروه ششم، گنک 2 بر صفر اتلتیک بیلبائو را شکست دادو ساسولو در خانه راپیدوین به تساوی یک بریک رسید.


منبع:تسنیم
 

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

خلاصه دیدار ستارگان منچستریونایتد و ستارگان بایرن مونیخ + فیلم

الهیار صیاد منش به تیم فنر باغچه پیوسته +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha