حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد/نوربخش در شهریور 95:به هیچ عنوان مدیرعامل دوره جدید نخواهم شد

حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی شد/نوربخش در شهریور 95:به هیچ عنوان مدیرعامل دوره جدید نخواهم شد

به گزارش سراج24 ، جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی روز گذشته (یکشنبه 25 مهرماه) با حضور داود گنجه ای، سید محمد میر زمانی(رئیس هیئت مدیره)، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، مسعود شعاری، حمیدرضا نوربخش(از اعضای هیئت مدیره)، آذر هاشمی(بازرس) و حمیدرضا عاطفی (مدیراجرایی خانه) در ساختمان فاطمی برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی برخی موارد از جمله پرداخت حق عضویت اعضا، مسائل و منابع مالی خانه موسیقی و دیگر مسائل مرتبط با خانه،درباره انتخاب مدیر عامل جدید خانه موسیقی نیز بحث و تبادل نظر شد.

اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی در این جلسه نیز در ادامه جلسات قبل به بررسی برنامه ها و سوابق کاندیداهای پیشنهادی برای سمت مدیر عاملی پرداختند که در نهایت هیچکدام از برنامه ها و سوابق افراد نتوانست اعتماد اعضای هیئت مدیره را برای قبولی سمت مدیرعاملی خانه موسیقی جلب کند.

سپس اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی با توجه به سوابق و تجربیات آقای نوربخش در زمینه مسائل اجرایی خانه  او را بهترین گزینه موجود در بین کاندیداها شناخته و از وی خواستند تا مجددا مسئولیت مدیرعاملی نهاد خانه را قبول کند .

درپایان اعضای هیئت مدیره با اکثریت قاطع آرا حمیدرضا نوربخش را به عنوان مدیرعامل جدید خانه موسیقی برگزیدند. لازم به توضیح است که متعاقب انتخاب اعضای هیئت مدیره در تیرماه سال جاری برای انتخاب مدیرعامل جدید با توجه به امتناع آقای نوربخش برای قبولی این سمت هیئت مدیره فرصت سه ماهه ای را برای بررسی گزینه های موجود تعیین کردند و در این مدت برنامه ها و سوابق اجرایی چند نفر از کاندیداها مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت مورد قبول هیئت مدیره قرار نگرفت.

 

به گزارش سراج24، نوربخش درتاریخ شش شهریور ۹۵: من در دوره جدید به هیچ عنوان در سمت مدیر عاملی حضور نخواهم داشت. او همچنین در تاریخ 6 اردیبهشت 95: بنده قطعا دیگر مدیر جشنواره سی و دوم نخواهم بود. از همین جا هم اعلام می کنم که دیگر مدیر جشنواره نیستم اما 7 مهر ۹۵ نوربخش رییس جشنواره سی‌ودوم موسیقی فجر شد.
 

اخبار مرتبط

سومین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر واریز شد

آموزش آنلاین قرآن به رشته‌های مصوب مشاغل خانگی وزارت کار پیوست

مدیرعامل خانه موسیقی به‌زودی معرفی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha