ترامپ: در انتخابات به نفع کلینتون تقلب می‌شود

 ترامپ: در انتخابات به نفع کلینتون تقلب می‌شود

به گزارش سراج24، به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه گفت: به نظر می رسد این انتخاباتی همراه با تقلب است. انتخابات را رسانه های فاسد با دنبال کردن اتهام هایی جعلی و دروغ هایی رسوا برای انتخاب کردن رئیس جمهور مورد نظر خودشان، به تقلب کشاندند.

ترامپ در جمع حامیان خود در نیوهمپشایر گفت: در انتخاباتی رقابت می کند که به نظر می رسد در آن به نفع رقیب وی کلینتون تقلب صورت می گیرد.

وی افزود: این انتخابات به علت وجود رسانه های فاسد دستخوش تقلب شده است و رسانه ها با طرح ادعاهای کاملا نادرست و دروغ‌های آشکار به دنبال انتخاب کلینتون به ریاست جمهوری هستند.

نامزد حزب جمهوری‌خواه با اشاره به دیدارهای محرمانه کلینتون ها درباره ایمیل های غیر قانونی با مقامات دادگستری و اف بی آی گفت: به جای اینکه به پاسخگویی واداشته شود درحال رقابت برای انتخابات است.

ترامپ گفت: جنایات در آمریکا در سطحی قرار دارد که مدت زمانی طولانی سابقه نداشت، شمار قتل و جنایت به بیشترین میزان خود در چهل و پنج سال اخیر رسیده است ولی آنها این چیزها را به شما نمی گویند. به مهاجرت غیرقانونی پایان می دهیم، مالیات ها و قوانین (دست و پا گیر) را کاهش می دهیم و به محدودیت ها در زمینه انرژی آمریکا پایان می بخشیم. خدمات مربوط به کودکان را افزایش می دهیم و به اصلاحات فاجعه بار اوباما در حوزه بهداشت خاتمه می بخشیم.

نامزد جمهوری خواهان افزود: هیلاری کلینتون فاسد ترین فردی است که تاکنون تلاش کرده است به ریاست جمهوری برسد و شما این را می دانید؛ رسانه ها، کسانی که به وی پول می دهند و صاحبان منافع خاص هر کاری که بتوانند انجام می دهند تا او را در قدرت نگهدارند و تاوان آن را شما باید بدهید. اسنادی که ویکیلیکس از هیلاری کلینتون منتشر کرده است روشن تر از هر زمان دیگر نشان می دهد ستاد انتخاباتی کلینتون با وزارت خارجه همدست شده است، رسانه ها به شکلی که باید اینها را بازتاب نداده اند زیرا این انتخابات بیش از هر زمان دیگر برای آنها اهمیت دارد. همچنین وزارت دادگستری در تحقیقاتی که درباره ایمیل های غیر قانونی هیلاری که کشور و خانواده شما را به خطر انداخته است، با وی همدست شده است.

ترامپ گفت: این اسناد نشان دادند که هیلاری به چه شکل هائیتی را نابود کرد، چگونه به مسیحیان کاتولیک و اوانجلیک ها حمله کرده است و چگونه رسانه ها با ستاد کلینتون همداستان شدند. این اسناد نشان دادند که ستاد کلینتون چگونه سوالات و پاسخ های مناظره را پیش از شروع آن دریافت کرده بود. با این حال ما به سادگی وی را در این مناظره شکست دادیم. اگر چنین اتفاقی برای من روی داده بود، بزرگترین خبر در سراسر دنیا بود و رسانه ها همه یک صدا خواستار کناره گیری من می شدند ولی در این مورد حتی خبری هم شنیده نشد.

اخبار مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق تا ۲ روز دیگر

جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی عراق

دختر ترامپ در آغوش نتانیاهو!+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha