حال کنونی حمید فرخ‌نژاد خوب است

کیسه صفرای بازیگر کوچه‌های عشق جراحی شد

 کیسه صفرای بازیگر کوچه‌های عشق جراحی شد

به گزارش سراج24،حمید فرخ‌نژاد که چندی قبل در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود تحت جراحی کیسه صفرا قرار گرفت.

یکی از پزشکان مطلع در زمینه جراحی این بازیگر کوچه‌های عشق درباره وضعیت سلامت فرخ نژاد عنوان کرد: حدود یک ساعتی است که جراحی آقای فرخ‌نژاد بر روی کیسه صفرای وی انجام شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه حال کنونی فرخ‌نژاد مناسب است، بیان داشت: با خوردن غذا و همچنین راه رفتن، وضعیت جسمی این بازیگر پس از جراحی بهبود می‌یابد.

این پزشک با اشاره به اینکه جراحی آقای فرخ‌نژاد بدون باز کردن شکم و با دستگاه صورت پذیرفته است، درباره زمان مرخص شدن بازیگر عروس آتش خاطرنشان کرد: پس از درآوردن وسیله‌ای که در بدن این بازیگر برای جمع کردن خونابه گذاشته شده است، به احتمال زیاد فرخ‌نژاد عصر دوشنبه 19 مهر از بیمارستان مرخص شود.

حمید فرخ‌نژاد بازیگر، فیلمنامه‌نویس و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان تحصیل‌کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

فرخ‌نژاد فعالیت خود را در سینما به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد. در سال 1369 با بازی در فیلم در کوچه‌های عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. در سال 1378 بازی در فیلم عروس آتش که دومین فیلم کارنامه سینمایی‌اش بود آغاز درخشش او در سینما به حساب می‌آید. بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در هجدهمین جشنواره فیلم فجر برایش به همراه آورد. فیلمنامه این فیلم که توسط فرخ‌نژاد و سینایی بود نیز سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را نیز برایش به همراه آورد.


منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

کدام عمل زیبایی میان مردان رایج است؟+عکس

سهیلی تمرین‌های «گشت ارشاد۲» را شروع کرد

عمل پیوند کلیه اکبر عبدی با موفقیت انجام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha