گوشت گوسفندی ۶ هزار تومان گران شد

 گوشت گوسفندی ۶ هزار تومان گران شد

به گزارش سراج24، بازار کالاهای اساسی در ایام عزای حسینی با توجه به افزایش تقاضایی که برای این محصولات وجود دارد دستخوش تغییر بوده است و اقداماتی که برای تنظیم بازار صورت گرفته نتایج لازم را در خصوص برخی از کالاها به همراه نداشته است.

در حال حاضر هر کیلوگرم برنج هندی در بازار مصرف  قیمتی حدود 3 هزار و 500 تومان تا 6 هزار تومان با توجه به نوع، کیفیت و برند شرکت عرضه‌کننده برای مصرف‌کنندگان دارد.

برنج ایرانی نیز با توجه به اینکه برداشت به‌تازگی انجام شده است نرخ آن کمی کاهش یافته است و هر کیلوگرم از این محصول با توجه به رقم و کیفیت قیمتی بین 5 هزار و 500 تومان تا 14 هزار تومان در مناطق مختلف کشور دارد.

نرخ مصرف‌کننده مرغ گرم که در روزهای گذشته به‌شدت کاهش یافته بود و شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار خود را به قیمت 5 هزار و 100 تومان متوقف کرده بود  از روز گذاشته دوباره هزار تومان در هر کیلوگرم افزایش دارد.

در حال حاضر هر کیلوگرم مرغ گَرم در سطح خرده‌فروشی شهر تهران  برای مصرف‌کننده نهایی 7 هزار و 100 تا  7 هزار و 200 تومان قیمت دارد و این محصول  به صورت عمده 6 هزار و 400 تومان تا 6 هزار و 500 تومان به فروش می‌رسد.قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری نیز 4 هزار و 400 تومان است.

افزایش 7 هزار تومانی گوشت قرمز

بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه  بدون دنبه در بازار مصرف  34 هزار تومان تا 37 هزار تومان رسیده که در مقایسه با دو ماه گذشته افزایش قیمت کم‌سابقه  6 تا 7 هزار تومان را تجربه کرده است.

قیمت هر کیلوگرم گوشت وارداتی منجمد گوساله در بازار مصرف نیز 24 تا 27 هزار تومان  و هر شانه تخم‌مرغ با وزنی کمتر از 2 کیلوگرم دارد 8 هزار تومان تا 9 هزار تومان است.

اخبار مرتبط

قیمت مرغ و انواع آلایش خوراکی آن در میادین میوه و تره بار+جدول

مشکلات حمل و نقل نهاده‌های دامی از بنادر رفع نشده است

افزایش ۱۰۳.۹ درصدی متوسط قیمت خرید و فروش واحد مسکونی در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha