وقتی که حضرت علی‌اصغر(ع) شفیع مادر سوری شد+عکس

 وقتی که حضرت علی‌اصغر(ع) شفیع مادر سوری شد+عکس

به گزارش سراج24،«دلال عباس» بانوی اهل شهر حلب سوریه در نامه‌ای از توسل و گرفتن حاجت خود در مراسم شیرخوارگان حسینی خبر داده است.

این بانوی سوری در نامه خود نوشته است:«من در سال 1995 میلادی با یحیی بن حسین قصاب ازدواج کردم اما اراده و مشیت خداوند بر آن قرار گرفت که صاحب فرزندی نشوم.تقریبا 14 سال, تمامی راه های درمانی را طی کرده و چندین آزمایش گوناگون برای باروری در سوریه و لبنان انجام دادم اما صاحب فرزند نشدم.در این مدت من و همسرم، هیچ گاه امید خود را به فضل و رحمت الهی قطع نکردیم.

دلال عباسی بانوی سوری در این نامه با اشاره به حضور خود در مراسم عزاداری مسجد امام زین العابدین(ع)در شهر نبل در نزدیک حلب در شمال سوریه در روز جهانی شیرخوارگان حسینی (ع) نوشته است که با توسل بسیار  به حضرت علی‌اصغر(ع) توانسته پس از سال‌ها حاجت خود را بگیرد.

وی در این نامه نوشته است: من بارها برای امام حسن (ع)،امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و به ویژه طفل شیرخواره حضرت علی اصغر(ع) نذر کردم.سرانجام پس از 14 سال خدواند به من دختری اعطا کرد که نامش را فاطمه گذاشتم.

 

 

این بانوی سوری در نامه خود نوشته است:از  مسلمانان می خواهم تا هرگز امید خود به رحمت خداوند متعال را از دست ندهند و برای طفل شیرخواره حضرت امام حسین (ع) نذر کنند تا به حاجات  خود برسند.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

از کارمندی وزارت بهداشت تا حضور در جبهه‌های سوریه

غفلت رسانه‌ها در شناساندن شهدای افغانستانی دفاع مقدس/فاطمیون غبار غربت را از چهره افغانستانی‌ها کنار زدند

تولد یک اثر متفاوت درباره سوریه، داعش و مدافعان حرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha