رئیس پلیس تهران بزرگ اعلام کرد

آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت عزاداران حسینی

 آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت عزاداران حسینی

به گزارش سراج24،سردار حسین ساجدی‌نیا درباره برنامه‌های پلیس تهران بزرگ برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم عزاداری حضرت امام حسین(ع) در محرم امسال اظهار کرد: تمهیدات بسیار خوبی برای بحث ترافیکی و انتظامی عزاداران حسینی اندیشیده شده و تمامی پیش‌بینیهای لازم به‌منظور کنترل نقاط ترافیکی انجام گرفته است.

به گفته وی تمامی سعی و تلاش نیروی انتظامی تهران بزرگ در راستای ایجاد امنیت و آرامش برای هیئتهای مذهبی و عزاداران حسینی است.

رئیس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم مباحث ترافیکی و به‌ویژه رفت و آمد هیئتها  و دسته‌های عزاداری را تسهیل کنیم و در این زمینه نیز نیازمند همکاری و همراهی هیئتهای مذهبی هستیم که البته جلسات مناسبی را با هیاتها داشته‌ایم تا روان‌سازی ترافیک و نظم‌بخشی به‌طور کامل انجام پذیرد.

ساجدی نیا با بیان اینکه  ساعت شروع و پایان دسته‌های عزاداری را سازمان تبلیغات اسلامی تعیین می‌کند، گفت: پلیس تهران بزرگ از شامگاه پنجم  تا 12 محرم‌الحرام در آماده‌باش کامل خواهد بود و تامین امنیت، نظم و آرامش دسته‌های عزاداری و عزادران حسینی در خیابانها و معابر پایتخت را دنبال خواهد کرد.

وی افزود: گشتهای نیروی انتظامی تهران بزرگ در  ایام عزاداری ماه محرم‌الحرام و دهه نخست عزارداریها در آماده‌باش کامل خواهد بود و  افزایش می‌یابد البته حضور گشتهای انتظامی در شبهای تاسوعا و عاشورای حسینی در محلات و کنار عزارداران محسوس‌تر خواهد شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: تمامی پیش‌بینیهای لازم برای دسته‌های عزارداری و ترافیک اندیشیده شده و نیروی انتظامی تهران بزرگ در کنار عزاداران حسینی خواهد بود.

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

امنیت و سلامت انتخابات وظیفه ناجا است

راهکارهای «پلیس فتا» برای ارتقاء امنیت ایمیل‌ها

ویژه برنامه «مدافعان امنیت» در کرج برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha