کاشانی: حساب باشگاه پرسپولیس از اول هم مشکلی نداشت/ خبر ندارم هدایتی چه گفته است

 کاشانی: حساب باشگاه پرسپولیس از اول هم مشکلی نداشت/ خبر ندارم هدایتی چه گفته است

به گزارش سراج24، جعفر کاشانی با اعلام این مطلب که جلسه هیئت مدیره، با خیر و خوشی آغاز شد و به اتمام رسید، اظهار داشت: همیشه جلسات‌مان با آرامش خاصی شروع می‌شود و در پایان، همه اعضای با خیالی راحت به سمت منزل خود می‌روند.

وی ادامه داد: در بخشی از این جلسه، در مورد حسابرسی باشگاه گزارش مفصلی ارائه شد و همه چیز توسط طاهری با شفافیت به هیئت مدیره گزارش شد. دیگر این میان، چیزی نمی‌ماند که قابل بحث باشد.

کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل حساب‌های باشگاه‌ پرسپولیس مرتفع شده یا خیر، اضافه کرد: از ابتدا هم مشکلی در میان نبود. اگر هر اتفاقی که می‌افتد را بخواهیم یک مشکل در نظر بگیریم، به طور کلی باید گفت نفس کشیدن ما هم مشکل است! با هر نفسی که می‌کشیم، یک مشکل درست می‌شود و باید آن را حل کرد. در صورتی‌که من فکر نمی‌کنم حساب‌های باشگاه با مشکلی مواجه بوده که ما بخواهیم آن را حل کنیم. فقط حسابرسانی بودند که از ما گزارش می‌خواستند این گزارش مالی آماده شده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: این را بدانید هر مشکلی به خصوص از نظر مالی اگر وجود داشته، از گذشته به ما ارث رسیده است. ما کاری انجام ندادیم که بابتش، باشگاه را به دردسر بیندازیم. حالا هم آمده‌ایم تا اشکالات قبلی را رفع کنیم. همین آقای گلزاده که به هیئت مدیره آمده،‌ به خاطر همین است. او می‌تواند در برنامه‌های مالی، به ما کمک شایانی کند و اصلاً باشگاه پرسپولیس، جای همین افراد است!

وی در مورد ادعای حسین هدایتی مبنی بر پرداخت 200 هزار یورو به پرسپولیس برای جذب آنتونی گولچ و پرداخت تنها 30 هزار یورو به این بازیکن از آن مبلغ، گفت: بنده هیچ اطلاعی ندارم که هدایتی چه حرفی زده است. خبری ندارم، سوالی هم نکردم که بدانم ایشان چه گفته‌اند. اگر ادعایی مطرح شده، باید بررسی کنیم و ببینیم مسئله چیست. من به شخصه فکر نمی‌کنم این موضوع، چندان جدی باشد.

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha