مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی :

گرمای هوا به کشور باز می‌گردد

گرمای هوا به کشور باز می‌گردد

به گزارش سراج24، احد وظیفه  در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود و نوار شمالی را تحت تاثیر قرار داد از کشور خارج شده است و دمای اکثر نقاط تا اوایل هفته آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: این افزایش دما در بیشتر استانها به‌وقوع می‌پیوندد و سواحل شمالی کشور بیش از سایر مناطق دچار این پدیده خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود در 24 ساعت آینده برخی مناطق شمال شرق، شرق، جنوب کرمان و نیمه شرقی هرمزگان دچار افزایش ابر،  وزش باد و رگبار موقتی باران شود.

وظیفه ادامه داد: روز چهارشنبه نیز جنوب استان کرمان دچار افزایش ابر و رگبار پراکنده می‌شود؛ وقوع رگبار پراکنده در روز پنجشنبه برخی نواحی استان کرمان و جنوب یزد را احتمالاً در بر می‌گیرد.

وی هوای استان تهران را صاف تا کمی ابری دانست و گفت: دمای هوای استان تهران در 48 ساعت آینده دو درجه افزایش پیدا می‌کند که البته غبار محلی نیز در تهران پدید می‌آید.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بندرعباس با 36درجه بالای صفر گرمترین و شهرکرد به همراه اردبیل با  دو درجه بالای صفر، خنک‌ترین مراکز استان محسوب می‌شوند.

اخبار مرتبط

سونا بروید تا سکته نکنید

آخرین وضعیت سامانه بارشی در کشور

آخرین وضعیت بارش برف و باران در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha